Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazsnak

    tag

    Sziasztok

    Nekem ket napja jott meg a kis dobozka, bevallom nem vagyok amator android fronton de tv dobozkam meg nem volt sose. Szoval szivesen vennek tanacsokat miket erdemes feltenni, illetve ezt a vackot erdemes frissiteni? Minix oldalon lattam 3 ujabb firmwaret is. A bajom az hogy nekem a full hd anyagok szaggatnak, mx playerrel xbmc pedig nem ad hangot egyenlore de meg nem adom fel.

    Alapvetoen xbmc kliensnek szeretnem hasznalni mert van egy htpcm amin imadom, de ez a szomszed hazba megy es van optika a ket haz kozott, es halozatrol jatszana a kedves szomszed az 52es plazmajan, mindenkeppen xbmc kellene, valaki nem kiserletezik azzal veletlenul?

    De atmenetileg jo lenne olyan xbmc is ami kulso lejatszoval dolgozik, de az uj gotham alpha jol viszi a videot rocc mentesen de hang helyett iszonyatos serceges es sipolas van.

    Barmilyen hasznos programot szivesenfogadnek meg hozzaertoktol, hogy miket szoktak hasznalni tvn, launchert es barmit.

    Keszulekhez lett rendelve minix airmouse taviranyito, jol teszi a dolgat kimondottan hasznos cucc.

    Remelem a topik majd beindul kicsit kesobb es elterjedt keszulek lesz :R

Új hozzászólás Aktív témák