Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hito
nagyúr
válasz
IamMenyus #421 üzenetére
Most miért kellett ezt belinkelni?
Megint gyűjthetek és agyalhatok hogy melyiket vegyem
Viszont azt megköszönném ha valaki segítene a döntés meghozatalában tápkérdésben:
Az eddigi kiszemelt, de most megbolondított a kollega az imént belinkelt szépséges Be Quiet táppal. Viszont az a bajom, hogy az utóbbi táppal kapcsolatban nem találtam semmi adatot a hangkibocsájtásával kapcsolatban
A SilenX mellett a moduláris jellege szól (amivel egyedülálló az SFX-ek között), valamint a passzív PFC. De azt se tudom, hogy vajon 2.2-es tápról van-e szóEzen felül gondolom a 14dB-ével nem lehet valami zajos.
A Be Quiet nagyon szép és a nevéből kiindulva nagyon halk is lehet. Esetleg valaki nem tudja, hogy milyen hangkibocsájtása van ennek a tápnak? Vajon halkabb mint a SilenX?Ki melyiket választaná? A SilenX e-bayről beszerezhető 11-12eFt-ért, a Be Quiet 15-16eFt.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- MINDIG VAN ÚJ és Jönnek MÉG! - 1GB (13db) - 2GB (13db) - 512MB (0db) DDR2 RAM-ok (és Kitek)
- GIGABYTE Z390 AORUS MASTER WiFi Alaplap
- Corsair Vengeance RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, 1 év gari - Eladó!
- ASUS ROG STRIX B550-F GAMING Alaplap
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3611, 94% Akkumulátor
- Lejárt a gyártói garancia? Mi tovább támogatjuk az IT infrádat!
- DXRACER Prince L gamer szék
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest