Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Alex91 #697 üzenetére

    otthon egy eccerű spíídtáccs ... vagy milyen... pirelli rúter van ... azzal kezdte a belassulást.

    de akkor ma este megen viszem haza ... hátha a környzetei változás .. beteszek valami kellemes lágy zenét ...füstölő, hangulatfémyek, gyertyafényes vacsora ....

    próbáélom lehúzni az adatokat,egész héten át ezt csináltam .... mentem át kindózos géphez (még jó h van szabad) hozom be, várok-várok, kis adag kiejlöl, MOVE ---- de eddig 10 gigát sikerült csak a 1800-ból )))-: ráadául vanhogy elszáll bele ... dehogy mééééé ... egész este ráhagyom h másojjon ... erre reggel ERROR fogad )-:

    van IT. de ez csak a mi (én meg a mókatrásaim filmes fassága', így még annak is örlhetek ha nem vágja rám a telefont). mondjuk jó lenne, ha a "mi"-ből nem csak én akrnám megololdani ezt, dehát a jókurvakényelmes kva'annyukatmán' ))-: rajtam ragadt ez a SHIT ... nem elég h én töltöm le, meg hozom be, nem is érdekel egy hülye ilyen film se, és még szenvedés is ... sírás vége ... have a wörk, ... pórbálkozom még

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák