Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsi84

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni TV választás ügyében.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    150.000-250.000 HUF, e fölé csak nagyon indokolt esetben mennék.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Sportműsorok Vodafone TV-n, röplabda és eurosport player stream, PS4 konzol lenne rákötve, néha filmnézés PC-ről, HDMI-n keresztül.
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    50-55", az 55" a max ami befér a nappali bútorba. Most 55-ös volt, az kellemes, talán egy picit nagy volt, de simán megszoktuk.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Közepesen világos nappali.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Főleg szemből nézzük.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Legyen rajta internet böngésző, hogy a fent említett streameket a smart funkciók segítségével be lehessen hozni.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    Minél több HDMI. az előzőn 4 volt. Optikai kimenet, ha lehet HDMI ARC,
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Mindegy
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Nincs.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Megbízható legyen és szép képet adjon.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Csak új jöhet szóba.

    Annyi adalék információ, hogy az előző TV egy Panasonic TX-55HX580E modell volt, amivel alapvetően meg voltam elégedve, csak tönkre ment.
    Csere utalványt kaptam, amit kizárólag a MediaMarkt-ban lehet levásárolni és csak személyesen az üzletben, ezért csak az ottani kínálat jöhet szóba.

    Köszönöm a segítséget.

    Kinéztem pár modellt, de szívesen fogadok tippeket, hátha valami elkerülte a figyelmemet.

    PHILIPS 50PUS7906/12
    HISENSE 50U7QF 50"
    SAMSUNG QE55Q60AAUXXH
    LG 50NANO753PR

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák