Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi94

    őstag

    Sziasztok!

    2-3 hónapon belül szeretnék tv-t vásárolni. Két fő irányom van: nagyon régóta tetszenek a Philips termékek, szerintem minden téren bizonyít a gyártó, viszont a legnagyobb érv mellette számomra az Ambilight. Hasznos, és tetszetős funkciónak tűnik. Másik irány az LG. Több LG termékünk van, és minddel elégedettek vagyunk (a hangprojektorom is LG, ami a tv alatt lesz). Továbbá az LG mozgásérzékelős, görgős távirányítói nekem nagyon tetszenek.

    Kicsit olvasgatva a fórumot, az alábbi összehasonlítást dobtam össze: [link]

    Másik két termék ami érdekel, de az oldalon nem találtam:

    -[LG 55UK6500MLA]
    -[Sony KD55XF7005BAEP]

    Többetektől olvastam, hogy tavasszal esetleg mennek lejjebb az árak. A véleményetekre lennék kíváncsi, jó irányba haladok-e, ha a keret mondjuk 160-200k, Ti mit választanátok? Fogyasztási adatokat mennyire lehet elhinni (LG mosógépünk elvileg 20%-al kevesebbet fogyaszt minden másnál... :) )? Azért ez is egy szempont.

    Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)

    (#29627) Mankó: ha jól láttam, pont fentebb beszéltek róla, hogy az a Sony nem kapható 150-ért, nincs nekik készleten, csak beragadt az árukeresőn. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák