- Milyen processzort vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- Home server / házi szerver építése
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
-
PROHARDVER!
Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
ussseal
tag
válasz
Frawly #54919 üzenetére
A Plextorból valamiért nem találtam a 512 gigás verzióból sehol raktáron értelmes áron, SX8200 lesz akkor végül, köszi
QLC-től kicsit ódzkodom, bár tudom nem kéne.ubyegon2
"A kémlelőablak's fedőnevű oprendszer inkább aggasztó lenne.....ha már."
Valóban, a környezetemben csak winen volt problémája NVMe SSD-vel valakinek szoftveres okok miatt, ezt még meg kell szoknom linuxon, hogy sok mindennel nem feltétlen kell szívni
Amúgy nincs bajom a terminállal, sőt, hosszú távon ez is az okok között volt, amiért váltottam, csak még nem tartok ott 1,5 hét után, hogy expert legyek benne. -
ussseal
tag
Sziasztok!
SSD-t keresek a következő célra: általános használat, némi játék, plusz data science (szóval előfordul sok kis fájl és néha több nagy mozgatása).
Plusz Linux kompatibilitás (Manjaro) is szempont, nem tudom ez egyáltalán mennyire releváns kérdés, mert viszonylag kezdő vagyok pingvin-fronton
De nem szeretném a fél Háború és békét bemásolni terminálba, ha nem muszáj
A lapom Gigabyte B150M-D3H (kezeli az NVMe SSD-ket).
480GB-s Kingston A1000-et néztem ki a célra, szerintetek megfelelne? Pont ideálisnak tűnik a 4x-es NVMe és a sata között + 5 év gari és korrekt ár, illetve itt se olvastam róla eddig panaszt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Milyen SSD-t vegyek?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
- Hikvision 512GB nvme ssd
- BESZÁMÍTÁS! 500GB Samsung 980 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 1TB WD Black SN750 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 380GB Intel Optane 905P NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 4TB Seagate HDD / Kingston NV2 1TB SSD
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Telefon felváráslás!! Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi 11 Lite
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest