Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Essejó #81331 üzenetére

    Értem, vagyis azt gondolom. Nézzünk rá egy példát. Ha összehasonlítok több autót városi, országúti, autópályás, és mondjuk vidéki földutas körülmények között, világos hogy másképp viselkednek. Amelyik kényelmes és csendes a városban, az nem fog boldogulni a sárban, amelyik jól elmegy a sárban, azzal macera a városi közlekedés és parkolás, amelyik az autópályán érzi a legjobban magát, az se a sárba, se a belvárosba nem való, ez tiszta sor. Tehát a felhasználás körülményei, pénzügyi keret és az elvárások alapján lehet javasolni hogy milyen autót vegyünk.
    De mi a helyzet a routerrel? Annyit látok hogy fizikai paraméterek, hardveres tulajdonságok, portok száma, és a működési frekvenciák alapján összehasonlíthatóak. De ezek nem mutatnak semmit arra nézve, hogy egy ilyen környezetben hogyan viselkedne?

    Eddigi routereim itteni ajánlásra vettem és ti javasoltok még most ha valaki kikéri a véleményetek. Ilyenkor mi alapján mondtok véleményt, mi alapján lehet javasolni, ha minden környezetben másképp viselkedhet? Mi lenne ebben a képen látható hálózaterdőben nekem jobb, mint a most használt Tp-link 1043 V3??

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák