-
PROHARDVER!
Milyen RAM-ot vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rottweiler89
senior tag
válasz
holozis_HUN #25048 üzenetére
A jövőre, és a két darab RAM slotra való tekintettel azt javaslom, hogy 2x8GB-ra ruházz be. Ha 4 slot lenne adott, akkor azt mondanám, hogy mehet a 2x4GB, később majd bővíted, de sajnos ez nem lenne ebben a lapban kivitelezhető. És hogy miért 16GB? Manapság az alap 8GB helyét a 16GB vette át. Sajnos a kevés slot miatt a későbbiekben gondod lenne a RAM mennyiséggel. Mellesleg elég "jó" árban vannak most a memóriák.
És most a kérdéseidre a válaszok, amire nem kaptál fentebb választ, csak hogy hivatalos legyen:
Ez mennyire megbízható?
Az egyik legjobb gyártó sikeres és közkedvelt szériájaEz max 1600 MHz-t fogad be, gondolom nem is tudom húzni ebben a ramot gyorsabbra.
Max 2400-ast fogad, az XMP profilnak köszönhetően. De... Mivel fogalmam sincs, hogy milyen 3,3Ghz-es procid van, így nem biztos, hogy ki tudod használni a nagyobb órajelet. A Sandy Bridge alapra épült procik max. 1333Mhz-ig támogatják az órajelet, azaz 1600Mhz-es RAM-ok esetén nem érhető el a max. sebesség XMP-vel.Esetleg ha egy DDR4 ramot veszek bele? Vagy az már totál nem jó egy DDR3 slotba?
Totál nem jó.
Új hozzászólás Aktív témák
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- iKing.Hu - Apple Macbook Pro 13 Touchbar M2 -2022 - Használt, karcmentes
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- Samsung Galaxy A14 5G 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest