Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz Sk8erPeter #36391 üzenetére

    Üdv! Tetszik a Duolingo felépítése, a módszer, de nem elég alapos. Nagyon rövid, a tartalma kevés. Van egy angol nyelvoktató könyvem. Tankönyv és munkafüzet. Alaposabban leírja a nyelvtant, szerteágazóbb, több feladat van benne. És ami fontos magyarról tanít angolra. Csak nekem a könyvből tanulás nem megy.

    Programozói ismeretek nélkül tud csinálni a könyvből egy Duolingo-hoz hasonló programot vagy applikációt egy amatőr? Ha lehetséges akkor hanggenerátorral.

    A "tudásfa" (így nevezi a Duolingo a tananyagot vagy tantervet) sokkal több egységből tevődne össze, mert a könyvben több részre oszlik szét az, ami a Duolingó-ban csak egy.

    A feladatok hasonlóan néznének ki. Mondat lefordítása, vagy egy szó megfelelő alakját kell beírni egy hiányos mondatba.

    Saját célra készülne, nem lenne terjesztve, mert az biztos illegális.

Új hozzászólás Aktív témák