Hirdetés
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- OLED TV topic
- Mennyibe fog kerülni a Steam Machine?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Drasztikusan lassíthatja a játékokat egyes VGA-kon a Windows 11 új frissítése
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Apple asztali gépek
- Menekül a HEVC licencdíja elől a HP és a Dell
- E-book olvasók
-
PROHARDVER!
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
válasz
Kernel
#34905
üzenetére
Hát azért ezt így nem mondanám....az ok, hogy az OS-ből le van választva és a fájlrendszer, adatok stb. ezáltal nem sérülhetnek, mert ugye az a lényeg. De pl. 2,5" külső meghajtók esetében, ha nem állítja le rendesen a motort is, nem veszi el a portról az áramot és úgy húzod ki, akkor "nyekken" egyet, + olvasófejet hangos kattanással kivágja, vészparkolást csinál. Azért ez hosszútávon, nem hiszen, hogy annyira jót tenne neki.
Hotswap jó progi ilyenre, esetleg még, a szintén ingyenes USB Disc Ejecter is ajánlható, amiben billentyűkombinációval is lehet lehet választani. Az USB Safely Remove meg maga a csúcs, az mindent tud, abban még parancssoros leválasztási lehetőség is van. Igaz fizetős, de szokott lenni promója itt a PH!-n.Illetve pl. Linuxok esetében se minden felületen állítja le rendesen. Cinnamon, Mate, vagy Ubuntus Unity-t megnézve, az asztali ikonra, vagy a fájlkezelő ikonjára kattintva van biztonságos leválasztás opció, ami full leállítja. De pl. a Cinnamon paneljén, illetve KDE felületnél, szintén a panelen lévő, a Windowsos megoldáshoz hasonló kis ikon csak lecsatolja, de nem választja le rendesen.
Ahhoz én az Udisks parancsot szoktam használni, aminek gyorsbillentyűt is létre lehet hozni. Ha sdc1 a külső meghajtó, akkor így néz ki:udisks --unmount /dev/sdc1
udisks --detach /dev/sdc
Új hozzászólás Aktív témák
- Árváltozás + játék DVD: Watch Dogs Deadsec Edititon
- Árváltozás: Deus Ex Human Revolution Collector's Edition
- Fallout 4 Pip-Boy Edition
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most Ünnepi áron! :)
- Honor 90 /12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB Zalman Z1 Plus Cooler Master 750W
- LG 35WN75C-B - 35" Ívelt VA - 3440x1440 - 100Hz 5ms - USB Type-C 60W - AMD FreeSync - HDR 10
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Azonnali készpénzes Apple Macbook Air felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest








