Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz brumi1024 #50187 üzenetére

    USB eleve nem működhet, nem támogatja a váltakozó bitsűrűséget, így folyamatos videóátvitelre alkalmatlan

    Mondom, ne taposd túl szélesre, mert komolyabban benne vagyok, mint hinnéd. Nagyon is megy a folyamatos átvitel, ha akarod akkor otthonról bejelentkezek neked usb kábellel webcamként :) Ez olyan, mint a villanyszerelés. Van az elmélet és van a gyakorlat. A kettő, ha nem is kéne neki, de olykor ellent mond. Én már le is tettem róla, hogy megértsem.
    Az a Thunderbolt baja, hogy emiatt én nem veszek gépet, és szerintem más értelmes ember sem, ha 2k-ért van express card fw-vel, kötöd rá és viszlát, vagy a gépbe egy kari PCI-ba és csőő.

    Én tonnaszám olvastam anno (is) a hangkari bugokat, ugrást, és hozzám hasonlóan megcsúszós sávokat stb. keress jobban, ömleni fognak a nem megoldott fákkolós kérdések, aminek a vége általában az, hogy utólag kendácsoltak FW portot és örvendeztek :K

    kezdő: Mysoft elkúrta, mert nincs bennük. Legalábbis én pár órája nyomkodtam ugyanazt a modellszámú és kódú i7-es verziót ami szerintük backlites, és hát nem backlites, ez tuti. Szerintem elszúrták.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák