Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • dalek

    tag

    válasz benvolio #10792 üzenetére

    Szia! Szlovákiában élek, Pozsonyban vettem 147 euróért.
    Az eladó az üzletben, miután kiválasztottam, dícsérte.att mondta, neki jóval drágább Beyer fülese van, ami szerinte max. 5-10%-kal jobb a k272hd-nél. miközben a számlát állította ki, egy vásárló /valami komoly studiohangfalakat rendelt/ szintén megdicsérte. :B

    Engem meglepett az alacsony súlya. Mivel XXL méretű, kellemesen körbeöleli a fülemet. Párnája plüssel borított, abszolút nem izzad benne a fülem. Jól zár, tényleg ügyes megoldást talált ki az AKG azzal a csúszópánttal. Normális hangerővel hallgatva kb. méterre a hallgatótól semmit sem hallani /tegnap kölcsön adtam barátnőmnek az ágyban:-)/

    Kb. 10 órát hallgattam eddig, új ASUS noteook-ról, de mondom, érkezik a kártya mellé.
    A gyenge minőségű mp3 élvezhetetlen, minden hibát hallasz a youtubeos videókon is. Szóval nem ezekre lett kitalálva. :))

    Jamiroquai, ZZ top, és elektronikus zenét hallgattam rajta, pl. ilyet:[link]

    Azért akkora hifis nem vagyok, hogy komoly véleményt mondjak róla, de nekem nagyon tetszik a hangja. mondták, hogy nem lesz túlbasszusozva, de így pont jó, ennél több nem is kell bele.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák