Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz kovsol #53025 üzenetére

    Köszönöm, és Haruspex-nek is.
    haruspex: "Bár nem látom a relevanciáját..." csak tájékozódom, és mivel úgy értettem, hogy alapból zárod ki a Fujit, kíváncsi lettem az okokra (még van mit tanulnom, nem trollkodás volt)

    T72killer- a M4/3-os gépek vázstabiját valóban dícsérik, de ha nem statikus a célpont akkor semmit nem ér. Semmi különöset nem szerettem volna a hétvégén csak egy pulit fotózni az erdőben. Sikerült végül de rendesen fel volt adva a lecke az érzékelőnek (na meg az autofókusznak sem volt egyszerű egy ugribugri fekete szőrpamacsra ráállni, vétett is párat). f/sötét kitzoom lenne pl az 50-140 f/2.8 vagy a 100-400 f/4.5-5,6 :). na jó, értem mit szeretnél mondani stabilizált prime kevesebb van -csak a 80 mm f/2 macro jut eszembe, de a zoomobik mindegyike stabilizált, talán csak a 16-55 f/2.8 kivétel. Ennek ellenére (vagy éppen ezért) x h-1 lett a befutó)

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák