Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Tin #36721 üzenetére

    Én nem szoktam apsc-t fikázni, kb kéthetente megfordul a fejemben, hogy kéne egy fuji a manuálok alá :D Mondjuk amióta van focal reducer már annyira nem izgat a dolog.

    eeaa: Tin kolléga néhány érvelése elég alaposan félrevezethet pár mit sem sejtő friss usert, pl:

    - "mft-nek csak feleakkora a szenzora, mint az aps-c-nek"
    - "hiába vannak jobb üvegek sony-ra"
    - "a kitobi nem arra való, hogy a képminőségét hasonlítgassuk, hanem arra, hogy ne pucér vázakat kelljen eladni, és az emberek vegyék a drágább obikat is."
    - "nem hiszem, hogy fenn kellene akadni azon, hogy a képszéleken nem tökéletes egy objektív"

    Stb, dög vagyok tovább visszaolvasni :DDD Jók a sonyk amúgy meg jók a panák is, de minden rendszernek/váznak vannak hibái, csak sokan nem képesek elismerni... :U Igen, a sony apsc szenzorok jobbak, pana fronton meg a kitobik, és? :F Durva ez a hónapok óta folyó értelmetlen hitvita és egyik topikban sincs helye, nem lehetne esetleg egy "KINEK A NAGYOBB" topikot csinálni ennek? :DDD

    (#36726) eeaa: Hidd el, ha vastagabb lenne a pénztárcám a fujit preferálnám. Persze mellé úgyis kéne egy pana videóra :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák