Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    A tökéletes billentyűzet nyomában

    ANSI vs ISO kiosztás:

    ^ Az osszefoglaloban ez a 3 link (Domonkos logout posztja es a 2 kiosztas) 404-re mutat.

    ...
    Illetve ugyanitt keresek ajanlott ollos billentyuzetet.
    Jelenleg a Magic Keyboard van kinezve. Brit verzioban szerettem volna az angol feliratok es az ISO kiosztas miatt, de csak magyar es US English verzioban kapni. Viszont most tok boldog vagyok, mert az osszefoglalo megoldotta ezt a dilemmamat. A US English-en a feliratok is stimmelnek es ANSI - ami, mint kiderult, ajanlott. Igazabol ez lett volna a kerdesem, hogy mennyire zavaro ISO utan, nehez-e atszokni, de akkor elhiszem, hogy nem lesz veszes.

    Nyitott lennek masik ollosra is, de ezt mar hasznaltam korabbi munkahelyen (habar ez most ujabb, de sztem csak lekerekitettek a sarkait es jobb felul Lock van Eject helyett) es tudom, hogy szeretnem es nincs gond a minosegevel, igy inkabb kifizetem az alma AFA-t.
    Plusz pont a beepitett aksi, mert nem szeretnek elemekkel szorakozni; akkor mar legyen inkabb vezetekes.
    Most egy Macbook Pro billentyuzeterol irok - amit nyilvan szinten szeretek - , de kifordulva, gornyedve, mert asztali gepkent van hasznalva kulso monitorral. Szoval ha van barmi hasonlo olcsobban, akkor erdekelne.

Új hozzászólás Aktív témák