Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz -v- #146932 üzenetére

    Lehet csak 80-al ment, nem volt nálam traffipax (de előtte egy ismerős már ment előtte ~100-al - városon belül - és őt simán leelőzte, a körforgalom ettől az előzéstől kb 300m-re van), a motoros már nem ült rajta, eldobta a motort, az eldobástól még ~28m-t csúszott a motor, úgy talált el. Hogy mennyivel ment nem tudom, egy közepes körforgalomból jött ki nyél gázon én álltam egy kereszteződésben ~100m-re a körforgalomtól, a kerekek az elsőbbség adást jelző tábla vonalán voltak, éppen csak kilógott az orra, de a motoros úgy gondolta nem fog elférni a 2 sáv, parkoló, kanyarodósávban (semmi nem közlekedett az úton), meg sem próbált kikerülni, húzott egy pár m-es fékcsíkot, majd eldobta a motort és ~28m csúszás után durrant belém a motor. A motorosnak semmi baja nem lett. Az autó 4 napja volt meg és aznap délelőtt egy ismerősnek mondtam, hogy elmegyek megmutatom neki - épp oda tartottam - még meg is jegyeztem, hogy végre jó idő van, csak ez a sok idióta motoros ne száguldozna állandóan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák