Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Integrale #162958 üzenetére

    Én értem, hogy régen egy 5* az lehet hogy ma csak 2*, de mindenképpen 2012 előtti autókat nézegetek, mert ennyi a keret. Azokat viszont jól össze lehet hasonlítani a régi rendszer szerint. Ettől függetlenül értem, hogy egy 2006-os C Corsa ami 4*-ot ért el, ma valszeg nem annyit érne el. Amit látok hahu-n, az alapján árban a határ az valahol a késői C Corsák ill. korai D Corsák környékén van. Amire még jöhet némi szerviz költség, azzal számolok.
    A mostani autó, amit vezetek, az egy B Corsa, ami 97-ben ért el 2*-ot. ;]
    És azért is nézegetem a törésteszteket, hogy azért legyen nagyjából egy képem arról, hogy melyik autóban mennyi valószínűséggel fog a testemre csavarodni a deformálódó kasztni. Természetesen ezt csak az akkori tesztek alapján.
    Azzal meg nem számolok, mi van ha frontálisan ütközök egy kamionnal, mert az ellen a 2 tonnás nagyautó sem véd.
    Volvókat sem zárom ki, csak valamiért nem nagyon dobott fel nekem olyan a hahu. Próbálom a keresést változtatni.

    Igazából vennék én valami keménytetős kabriót is, a függönylégzsák-mániám ezen a héten kezdődött. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák