Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SpeedR

    őstag

    válasz SpeedR #46292 üzenetére

    Elírtam, nem 4-5, hanem 2-3M lenne kb. a spórolás, de a lényegen ez nem sokat változtat.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz SpeedR #46292 üzenetére

    Ez a corolla (Toyota), BMW ugye necces lévén nekem BMWk nem tetszenek, kivév talán az új Meket, meg az X3at.

    A bioetanol megent más. PR. Mert, hogy az esküvőn nem azért tolták avval mert 5, max 10%ot meg lehet vele sporolni. Ellenben lehet zöldként tetszelegni. és ezt a részét én vhol támogatom is. Többek közt mert Magyar vagyok. :)

    De a lényeg: a sporolni akarok akkor veszek vmit aminél az elsőre nem az élvezeti érték, vezethetőség ugrik be hanem a megbízhatóág vagy/és olcsó alkatrészek. Innen ha sporolni akarok vmi olyat veszek ami megbízható és bírja a gázt. Most le fog ugatni sok BMWs de nekem a BMW nem a megbízhatóság/olcsó alkatrész szinonímája. Amúgy ha sok pénzem lenne tuti egy fullos X3al furikáznék. K* jó abban a kocsiban utazni. Természetesen dizelbe mert ritkán kell megállni tankolni. Ahogy egy US blogger írta anno a Cayeneről: ...Miles per gallon is irrelevant... Per-tank mileage is important because no one wants stop and refuel.
    Szinte értelmezhetetlen gondolkodásmód egy 12.000km/ével és e 8éves Yarisból kinézve. :) :(

    Lajkó: Én 100.000-200.000Ftből 100% Suzuki Swiftet néznék.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Aktív témák