Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spyke123

    újonc

    Sziasztok.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    Photoshop, illustrator, adobe after effects. ezen kivül néha néha witcher 3.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Alaplap: -
    CPU: -
    Ram: Kingston FURY Beast DIMM 2x16GB 3200MHz DDR4
    VGA: sapphire 2070Super
    HDD: sata 1tb ssd
    Ház: cooler master masterbox mb600L
    Táp: FSP 500W
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Alaplapra és processzora lenne szükségem

    Egy régi ASROCK AB350M , AMD Ryzen5 1500X van ehez a konfighoz. Új CPU-t keresgéltem de valószínűleg jobb lenne ha valami új generációs alaplapom lenne hozzá. Érdeklődtem, és 5600X ajánlották az alaplapomhoz. én tartok tőle hogy nem minden funkció müködne jól, hiszen elég régi már a lapom. Olyan configot szeretnék összeállítani ami összhangban van. Ezért ha kell beruházok új lapra is.

    4. Mennyi a kereted rá?
    Processzorra 50-70K
    Alaplapra 20-30K

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Teljesen mindegy a gyártó AMD vagy Intel. azt szeretném hogy összhangban legyen a config.

    nagyon szépen köszönöm az ajánlásokat és tanácsokat szívesen veszem, nagyon rég nem foglalkozom már a témával ezért is írtam ide mert itt mindig részletes segítséget kaptam. :)

Új hozzászólás Aktív témák