Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csákány.

    aktív tag

    válasz Tetete1 #16021 üzenetére

    Egyáltalán nem kínlódok fizetős víruskergetőkkel :N Csak W8-am van, és nekem eddig problémás volt az Avast Free és az AVG Free is - konkrétan az AVG kékhalált okozott(bár azóta már mindkettőből kijött egy újabb verzió), ezért kellett sűrgősen valami és a Panda Cloud Pro jelenleg semmilyen problémát nem okoz és van tűzfala is! Tudom, hogy nem a legjobb védelem, de nem rendszergazdai fiók alól dolgozom és az UAC-al kombinálva már egész jó védelmet ad! A Comodot szeretem, de akkor még nem jelent meg a végleges W8-ra. Bár most már megjelent, de asszem Blattida fórumtárs jelezte, hogy azért még nem bugmentes, és nem is magyar - bár ez nekem nem probléma! A Bitdefender Free-vel meg az a bajom, hogy semmilyen beállítási lehetőség nincs benne, meg nem tudsz kivételeket adni, és valaki meg jelezte itt a fórumban hogy néha kinyírja a netet, és csak újraindítás után jön helyre :F Amúgy meg időnként lefuttatom a Malwarebytes keresőjét, és eddig "tisztaság" van :K
    A free védelmekkel kapcsolatban meg osztom a véleményed - szerintem is elég védelmet nyújtanak! Ha meg a felhasználó a felelős a fertőzősért, akkor a fizetős sem fogja megvédeni!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák