- A processzor tokozásán szállítja a memóriát a GMKtec legfrissebb mini PC-je
- Fél évszázados Apple jubileumot ünnepel a 8BitDo ízig-vérig fém billentyűzete
- Nem csak nagy, de gyors is az LG önerőből AI felskálázást biztosító monitora
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- Szó szerint kifüstöli az AI-t a Közel-Keleten Irán
-
PROHARDVER!
Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vistaboy
veterán
válasz
Vistaboy
#311
üzenetére
Már életbe is lépett a rendszer, ez alapján már világosan látható, hogy miért szüntette meg az EA a BW Pontok értékesítését. A Kingdoms of Amalur című játékhoz három DLC jelent meg, melyek között volt két átlagos és egy olcsóbb fajta. A Teeth of Naros, valamint a The Legend of Dead Kel 800 BW Pontba került, míg a Weapon & Armor Bundle 400 pontot kóstállt. Vagyis ha meg akartad venni a két bővítményt (a fegyver és páncélpakk bőven kihagyható kategória), elég volt 1600 pont, vagyis 3590 forintot kellett érte fizetni. Még ha külön rendelted, és erre rájött a szállítási költség, akkor is megúsztad 4570-ből. Ezzel szemben most:
A két drágább DLC 10-10 euró, ami a mai árfolyamon számolva 3127 Ft. Vagyis, ha meg akarod venni mindkettőt, akkor 6254 forintot kell érte fizetned, ami 2664 forinttal drágább, mintha vennél 1600 BW Pontot és azzal fizetnél.
Szóval, nem véletlenül vár többlet bevételt az EA a DLC-k árából, hiszen a dollár-euró váltás a digitális disztribúcióknál jóval nagyobb mértékű. Egy dobozos játékot újonnan megkapsz 12-13K körül, mégha a drágábbakat nézed is. Viszont Originen 60 euróba kerülnek, ami átszámítva nem kevesebb, mint 18.760 Ft. Vagyis bő 5-6 ezerrel több, mintha dobozosan vennéd.
Tehát ezért nem veszek én semmit online. Mielőtt még valaki megemlíti: most nem a Steam és Origin akciókról van szó, hanem a DLC-kről, ezeknek az árai pedig nem fognak változni, maximum ha egy Digital Deluxe GOTY Edition keretében együtt adják őket olcsóbban pár év múlva.
[ Módosította: radi8tor ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Szép! HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Logitech G923 + állvány (PS5/PS4/PC) újszerű
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G8 - i5-11GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FULL HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X260 - i5-6G I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I CAM I W11 I Gari!
- NZXT KRAKEN Elite V2 240 RGB AIO Display White vízhűtő!
- Alphajack MSH V1 mágneses autós telefontartó szellőzőre (Magsafe kompatibilis)
- PC /i5-3470/8GB/240GB SSD/WIN10/
- Bomba ár! Asus R512CA - Core i3 I 4GB I 500GB I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Gainward RTX 5080 // Felbontott, új // SZÁMLA // GARANCIA //
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

