Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz WonderCSabo #251 üzenetére

    Marmint en is csak "assumingolok", a kepek alapjan, hogy a Batarian bolygokkal kezdik a party-t, ott leszorjak a foldi team-eket, krealnak egy batarian husk hadsereget, aztan irany a Fold. /Szerintem a titokzatos sniper a trailerben egy batarian huskot kap le/ Ez csak az en agyam szulemenye, szerintem igy lesz valahogy. De ha nem, ha tevedtem :D
    Holnap egyebken kidobjak az elso videot a demorol, remelem nem valami fel perces FIFA 12 trailer szeruseg lesz, hanem actual gameplay :U
    Viszont az mostmar kiderult szamomra, hogy Harbinger vagy a Reaper vezeto/mastermind vagy valami nagy gore a Reaperek kozt es nem "csak" egy vanguard, akit izekre szedtunk az Alliance flottaval. Mondjuk Sovereign is megtette a maga kis damage-et, meg mindig dolgoznak a keeperek a szetk*rt Citadelen, dehat what can you do :D
    Harbinger inkabb a puppet muster, aki a hatterbol iranyitja a torteneseket es annyira sem tart, hogy infot csereljen veled, mint Sovereign Virmire-on, csak elmondja, hogy hiaba vered a segged a foldhoz, ugyis jovunk es veged lesz, mint a Twin Peaks-nek baze :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák