Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemkufar

    tag

    Szevasztok.
    Kb. egy hónapja már nem megyek semmire az ingyenes változatával, ennek az amúgy eddig évek óta sikerrel használt vírusfertőzések felderítő és eltávolító mwb.a.m. alkalmazással. Már próbáltam, hogy töröltem a gépről és újra telepítettem - sokat nem értek az ilyenekhez amúgy, sajnos.
    Amióta felugrik egy kis ablakban egy figyelmeztetés:
    "Hiba: A Malwarebytes nem tudta betölteni az Anti-Rootkit illesztőprogramot. Hibakód: 20025. Szeretné folytatni a vizsgálatot anti-rootkit ellenőrzés nélkül?"
    Bárhogyan is döntök eztán, a vizsgálat SOHA NEM FUT VÉGIG, valami "Előzetes beolvasási művelet..." (az első fázis) pörög aztán a végtelenségig és nem vizsgálja át a gépet sajnos!
    És pl. a választható "Gyors-vizsgálat" opció megszűnt, mert azóta nem aktív az sem rajta.

    Úgy gondolom, itt a hozzáértők már értesültek erről a "bibiről" és talán tudnak valami okosságot válaszolni, mert talán nem venném meg az éves 6 és fél ezer forintos teljes (őrzős) változatát.
    (Az ingyenes is évekig tökéletesen lepucolt minden bejutott vírus-szemetet.)
    Még most kezdtem a Google-val keresgélni ezzel kapcsolatban, úgy estem be ide is.
    Várom a segítséget, előre is köszönöm!

    JÉ! Ahogy ezt ide megfogalmaztam (megint újratelepítettem a progit úgy 15 perce és most VÉGRE vizsgálta a gépet! :) Talán az Anti-Rootkit kihagyása okán (de próbáltam már korábban mindent), vagy nem tudom hogyan, de most vizsgált és takarítottam is néhány "PUP" izét. :)
    Ha vissza jelentkezne a hiba, akkor "jövök", ezt pedig azért sem törlöm most. (Szerkesztve utólag!)

    [ Szerkesztve ]

    Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

  • nemkufar

    tag

    válasz nemkufar #417 üzenetére

    És: Működik, hurrá! :))

    Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

Új hozzászólás Aktív témák