Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsordzs69

    senior tag

    Sziasztok!

    Először is boldog új évet! :)

    Másodszor pedig, nem biztos, hogy ez a jó topik, de Magisk-ot használok és a banki appal van gondom. Kb. 3 hetes a teló (Xiaomi Mi 9T), és pár nap után megkértem a BL nyitásra az engedélyt. Gondoltam, mielőtt megkapom, és nyitok, rootolok, kipróbálom a banki alkalmazásban (Budapest Bank)az érintéses fizetést. Nem ment, azt írta, nem lehet digitalizálni a kártyát, a kártya nem alkalmas mobilfizetésre. Ügyfélszolgálatra telefon, nem értik, írjak. Írtam, a válasz szerint az a gond, hogy az OEM feloldás be van kapcsolva. tényleg, mert én kapcsoltam be a nyitási kérelemhez. De mire a válasz megjött, már nyitottam, és az OEM feloldás csak halványan volt jelen, nem tudtam kikapcsolni. Úgy voltam vele, akkor elengedem a dolgot. Pár nap múlva felkínlódtam a TWRP-t, új romot (multi dev). Itt már ki lehetett kapcsolni az OEM-et, Magisk fel, bejelöltem a hide-ban a banki appot, és minden klappolt, engedte digitalizálni is a kártyát. Aztán feltettem a heti frissítést, és a banki alkalmazás elindul, nem jelez root-ot, de a digitalizálásnál ismét hibát dob. Ez vajon mitől lehet? Érdemes esetleg a fenti dolgokat végig zongoráznom (elvben ugye más a hibajelenség...)? Vagy esetleg van valami más tippetek?

    Köszönöm. :)

Új hozzászólás Aktív témák