Hirdetés

Aktív témák

  • Gaskin

    aktív tag

    válasz Razor1 #2 üzenetére

    Még azóta is ezzel gyűröm, igy már van pár hónap tapasztalat:
    - Az egér ami jár hozzá, gyakorlatilag használhatatlan. Nem is használom. Nagyon nagy, de főleg nehéz, az akku miatt. Fura. A súlya miatt nehezen indul, de ha megindul, akkor nem lehet olyan pontosan megállítani. Nincs olyan alátét, ami igazán jó lenne hozzá. De a nagysúlyú egerekkel mindig megvan ez a gond.
    - A billentyűzet kiosztását megszoktam. De továbbra is néha nem indulnak be a kiegészítő funkciók, illetve a minap is ''elmúltak'' a billentyűkre kötött programindítások. Valsz a driver-el vannak gondok. Már megint van egy új driver. Fel is raktam. Még csak 2 napja tesztelem.
    - A billentyűzetben számomra van ami fura. A design-ból kifolyólag alacsonyak a billentyűk, és kicsit talán közelebb is vannak egymáshoz. Igazából nem tudok vele olyan gyorsan gépelni, mint egy szokványossal. Igaz az is lehet, hogy még mindig csak a szememet zavarja a fekete billentyűzet.
    Szal egér nem jó, billentyűzet totál megszokható, jó kiegészítő billentyűk, driver még csiszolódik, a problémákér pedig (legalábbis engem) kárpótol az egyedülállóan igényes,frankó megjelenés...

Aktív témák