Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz ubyegon2 #70515 üzenetére

    Fent van, igen.

    Jó, hát nem ma írtad, de én átsiklottam azon, hogy már nem ajánlott a dolog. Megtetszett, mondom, OK, nem keresgélek tovább, jó lesz ez, ha te is ajánlod. :D
    (2017-ben. :DDD )

    Nem kenyerem a hsz kielemezgetés, meg általában nem gabalyodok össze senkivel a fórumon, de az elemzést tekintve, most kivételt teszek. ;]
    "Nem tudom milyen betámadásról beszélsz..."
    "Ez a fajta comtech az, amit igen régóta alkalmazok gyakorlatban, rühellik, de bevált mindig."
    Na, hát ha rühellik, akkor az azt jelenti, hogy vehető támadásnak. Nem tudtam, hogy te ezt védelmi rendszerként alkalmazod. (Tökre megértem, elfogadom, továbbiakban így állok a hsz-eidhez.)
    Szóval értem, igen. Te így segítesz.

    Na, nekem nincs megszokott disztróm, ezért került fel most egy a gépemre, hogy majd idővel kialakuljon. Szóval úgy van ahogy írtam: neked kicsit többet jelent a felrakás, mint nekem. :D

    i5-5300, 2,30 GHz, 8 GB RAM, Intel HD Graphics 5500, SSD M.2 Transcend 256 GB, SSD Kingston 480 GB. Akkor erre kérnék ajánlást. :R
    Megmondom őszintén kicsit mindig félek belekezdeni egy új témába itt PH-n, mert valamit tuti nem jól kérdezek, és akkor meg elkezdenek basztatni. Szóval próbálom ennek elejét venni, és magam kitalálni mit akarok, használni a keresőt feltelepíteni egymagam, gondolván amit már leírtam, hogy kb minden elfut úgyis a gépen. Ennek ellenére mivel első telepítés, akadt néhány kérdésem, nem gondoltam volna hogy végül eljutunk oda, ahova nem akartam. És nem magam miatt, hanem mert nem akartam feleslegesen terhelni titeket, a fórumot. :B

    Én örülök, hogy írtál. Köszi. Félreértés volt.
    Fogalmam sincs egyelőre arról sem, hogy mi jelenthet nehézséget egy Linuxban. :F
    Szóval dehogy szeretnék kitolni magammal, várom hogy ki mit ajánl. Ha te nem írsz már nekem semmit, azt is elfogadom. :D :R

    U.i.: mondjuk azóta sem volt időm foglalkozni vele, szóval egyelőre nem ütköztem semmi akadályba. :)

Új hozzászólás Aktív témák