Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz jackal79 #68452 üzenetére

    Szia!

    Az én példám nem túlzottan követendő/követhető. :DD Alapvetően mindig felrakok a régi mellé új verziót tiszta telepítéssel(jóval a stabil verzió kiadása előtt), de nálam Win nem kavar be. Most a HP 8570p-n van a 19.2, de ahogy összehasonlítottam, milyen változások vannak a 19.1-hez képest, tényleg annyi, amit írtam előző hsz-ben. Ha viszonylag könnyű lementened a telepített programjaid listáját, ill nincs olyan sok és sok forrásból, akkor ettől függetlenül mindig a tiszta telepítés a legjobb. A desktopon, amin dolgozom, most simán ráereszteném a verzió upgrade-et, annyira kockázatmentesnek látom.

    Ha most otthon lennék, gyorsan le is futtatnám kíváncsiságból......átlagos, nem új hardwereim vannak, ez is lényeges!

    Amúgy meg ha csinálsz egy Timeshift mentést, még biztosabb a dolog, bár nem is a Linuxért aggódsz, hanem a Winért, de ez a Wint nem fogja piszkálni, az tuti.

    Szóval fentiekkel nem tudom mennyit segítettem a döntésedben. Akármelyiket választod, nem fogod elszúrni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák