- iPad topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- ZIDOO médialejátszók
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Azonnali fotós kérdések órája
- Házimozi haladó szinten
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- OLED TV topic
-
PROHARDVER!
Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt
Új hozzászólás Aktív témák
-
hundai
aktív tag
válasz
parandroid #176625 üzenetére
-
hundai
aktív tag
Sziasztok!
Hátsó kerék + váz lezárásához a decathlonos abus bordot néztem ki eddig. Van ebben az árkategóriában ajánlottabb darab vagy ez is jó lehet?
-
hundai
aktív tag
válasz
jjeahh #162693 üzenetére
Kb 20% ban használnam aszfalton, a maradék 80% pedig sóderes út valamint (poros) földút szántóföldek között, így semmi extrém csak a sok kátyú.... Nincs különösebb indokom a 27"5 mellett csak hirtelen azt néztem. J héten beugrok decába megnézni az 540et.
Köszönöm a segítséget! -
hundai
aktív tag
válasz
Hasaggymeg #162663 üzenetére
Ők lennének azok:
[ST 540]
[MADMAN 50]
[SPIDER 30]Voltam egy üzletben megnézni a két kellys, tetszetős darabok, és elvileg akció keretében mind a 2 150k 17,5" méretben. Nagyon max 20km mennék egy héten, amolyan unaloműző tekerésre, ha nincs semmi tennivalóm.
-
hundai
aktív tag
válasz
6030D #158524 üzenetére
Már összeállítottam egy rehab szettet:
Gondoltam megpróbálom helyrepofozni a láncot és a menetes hátsó sort ha már rendezvények elmaradása miatt a szabadnapjaimat otthon töltöm.
A kosárba rakott lámpa tartóba tervezek rakni egy convoy s2+t ( a lencséjével így is kezdenem kellene valamit, hogy ne vakítson senkit)
Első váltóban még nem vagyok biztos hogy kelleni fog, kérdéses hogy mennyire rohadt be, illetve hogy felül/alul húzós és hol a bilincs. -
hundai
aktív tag
Sziasztok!
4 éve pihenőpályára tett kerékpáromat szeretném feléleszteni, ebben kérnék segítséget. kb. 8 éve vásárolt neuzer gtx összteleszkópos.
1) Hátul 7 sebességes menetes racsni van (hasonló, de ilyet tervezek venni ha nem lenne jó)
Régebben már le kellett szerelnem felni csere miatt , akkor egy ideig rendesen ment. Hiba: Nem fut szabadon, ha erőteljes tekerést abbahagyom felcsapja a láncot. Ha meglazítom a tengelynél lévő "alátét szerű anyát" (bocsi nem tudom a nevét) akkor egy darabig jó, de utána ismételten rászorul.2) A lánc korrodálódott a 4 év használatlanság alatt. Kell neki az erőteljes noszogatás hogy mozogjon. (Nem tudom hogy sikerül e leszednem, van-e patentszem ) Mivel áztassam/ tisztítsam? Olaj, wd40, drótkefe?
3) Van ajánlott lámpa külföldi forrásból? Beépített akkus, vagy 18650-es lámpát szeretnék
Amiket eddig néztem: XANES SFL-01 600LM XPG + 2 LED; Lumintop B01Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS docking station (210-AZBV)
- Csere-Beszámítás! Playstation 4 Slim 1TB + 2 Joystick! Olvass!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8500 16GB DDR4 960GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest