Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    válasz Runner_fxr #39908 üzenetére

    + Napfénysüti:
    Köszönöm a válaszokat! :R Én országúton tekerek főleg és a szembe kerülő bogarak és egyéb szmötyik ellen kellene a szemüveg. Napszemüveget nem szoktam használni bringázáshoz, megbékéltem a napsugarakkal. Szerintem indítok egy átlátszóval, aztán ha úgy érzem, "ráfejlesztek". :)

    MÁS

    Tovább kutakodtam a cross bicómhoz kerékpár gumi ügyben és rábukkantam a Schwalbe Spicer HS442-re. Szerintetek ennek a mintája mennyire tudna alkalmazkodni a poros út adta körülményeknek? 90%-ban aszfalton tekernék, de örülnék ha a murvás úton se menne cafatokra. Illetve aszfalton kanyarokban is jó lenne, ha nem sodródna le. A kopás-és időtállósága is érdekelne. No meg elvileg ez már újfajta defekt védelmet kapott a Schwalbe-tól, érdekelne, hogy jobban állja-e már gumigyilkos próbákat, mint a többi márkatársa. (Visszakerestem a fórumon és láttam, hogy belaazallat kolléga is ilyet használ. Ezért az ő válaszára mindenképp számítok. :B )
    A Cube is ezzel szereli a trekking kerékpárjai nagy részét így nagyon rossz csak nem lehet. :D

    meg

Új hozzászólás Aktív témák