Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Üdv,
    2 nap alatt összesen 4x volt kék halálom, ebből 2-nél nem indult újra a gép auto, a legutóbbinál viszont restartolt is... 1-ről meg nem tudok, mert nem én ültem itt akkor, de a felügyeleti eszközöknél jelen van.. Első két esetben játék közben (egyik Sacred, másik Mass Effect 3 demo), most meg szimplán videónézés közben. A második esetről csináltam egy fényképet: [link]

    Alul a "Dumping physical memory to disk" először 0-ról 95-re, második esetben 100-ig ment föl, a harmadikat és negyediket sajnos nem tudtam lekapni. Ez mit jelenthet?

    Felügyeleti eszközökben a számítógép-kezelésnél kritikus hibának írja... a fenti képkor létrejött hiba tartalma:

    System

    - Provider

    [ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power
    [ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}

    EventID 41

    Version 2

    Level 1

    Task 63

    Opcode 0

    Keywords 0x8000000000000002

    - TimeCreated

    [ SystemTime] 2012-02-18T05:03:10.890625000Z

    EventRecordID 21380

    Correlation

    - Execution

    [ ProcessID] 4
    [ ThreadID] 8

    Channel System

    Computer LIO

    - Security

    [ UserID] S-1-5-18


    - EventData

    BugcheckCode 0
    BugcheckParameter1 0x0
    BugcheckParameter2 0x0
    BugcheckParameter3 0x0
    BugcheckParameter4 0x0
    SleepInProgress false
    PowerButtonTimestamp 0

    Ha ez segít... :F Aztán a Felügyeleti események fülön belül még kiír rakás plusz hibát, amik elvileg folyamatosan termelődnek, meg abban az időpontban is, amikor a rendszer megadja magát. Ez nem hinném, hogy valami szép (és helyes) látvány. :F

    Videó driver elvileg a legfrissebb nem béta, merevlemez kapacitás bőven van [1 hónapja volt újratelepítve a rendszer az vinyóra, régi meggágyult]... ötletem sincs, meg eleve elég gépanalfabéta vagyok ilyen ügyekben. Valaki? Tisztára meg vagyok ijedve, nehogy itt nekem valami tönkremásszon, mert akkor végem.

    [Ha esetleg valami infót kihagytam, ami által segíteni tudnátok, szóljatok! Nem igazán tudom, mit kell ilyenkor lecsekkolni...]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák