Hirdetés

2017. január 17., kedd

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-09-13 13:52:29

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#19402) sati

sati
(őstag)

Sziasztok!

Szabad tudni, hogy a Pixix nevű felhasználó miért lett kitiltva? Vásároltam tőle procit amit ma kellene megkapnom. Csak pozitív értékelései voltak 5-10 éves regisztrációval rendelkező tulajoktól.

Köszönöm

Kisfiam lesz :-)

(#19403) Kalandor válasza sati (#19402) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Az okát adatvédelmi okokból nem mondhatom el, ettől azonban ha akar teljesíteni feléd, akkor tudni fog.

(#19404) sati válasza Kalandor (#19403) üzenetére

sati
(őstag)

"ettől azonban ha akar teljesíteni feléd, akkor tudni fog"

Ezt kifejtenéd?

Ha ma nem érkezik meg a termék akkor holnap mindenképpen feljelentem nem várok vele mert se időm, sem energiám nincs most ehhez a tilitolihoz.
Feltételezem, hogy végleg csak nyomós okkal tiltanak ki bárkit is az oldalról.

(#19405) Kalandor válasza sati (#19404) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Azt, hogy a kitiltása nem akadályozhatja a teljesítését. Ha mégis, akkor megkeres ő bennünket.

Ha ma nem érkezik meg a termék akkor holnap mindenképpen feljelentem
Ezt azért nem javaslom, egyszerűen keresd meg az elérhetőségein. Feltételezem, hogy pár adat nélkül senki sem utal előre (ha már előreutal, amit kifejezetten nem ajánlunk).

[ Szerkesztve ]

(#19406) Gaboo007 válasza sati (#19402) üzenetére

Gaboo007
(senior tag)

Én egy VGA-t várok tőle már egy hete... Azt ígérte ma visszautalja a vételárat. Írok a fejleményekről.

(#19407) sati válasza Gaboo007 (#19406) üzenetére

sati
(őstag)

Sikerült megszereznem a telefonszámát. Állítólag fogalma nincs, hogy miért lett kitiltva, elmondása szerint most próbálja felvennie a kapcsolatot egy adminnal.

"Az okát adatvédelmi okokból nem mondhatom el"

Mondjuk ezt így 90k-s összegnél nem igazán értem. Én nem a nevét, számát, IP címét stb kértem csak (akár privátba) egy okot.

(#19408) Kalandor válasza sati (#19407) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

"Fogalma sincs"
:U

(#19409) sati válasza Kalandor (#19408) üzenetére

sati
(őstag)

Az teljesen kizárt, hogy legalább privátban egy halvány utalást teszel arra, hogy csaló vagy sem?

szerk.: Felhívtam a boltot ahová a garancia szól, nos tudnak a hölgyről és azt állítják a garancia is érvényesíthető ne aggódjak.

[ Szerkesztve ]

(#19410) petya1985

petya1985
(lelkes újonc)

Tegnap pixix neki utaltam,nádasdi névre,unicredit számlára 81 e lap,cpu,ramra. Úgy volt reggel kapok smst ha a csomagom felvették,de semmi. Írni akartam neki,de már kitiltották! Miért? Privibe elérhetöségeket kérek!

(#19411) sati válasza petya1985 (#19410) üzenetére

sati
(őstag)

Ment PÜ!

[ Szerkesztve ]

(#19412) sati válasza Kalandor (#19403) üzenetére

sati
(őstag)

Ne haragudj de kikívánkozik:

Tudod véleményem szerint a helyes hozzáállás ilyen esetben az, hogy privátban megírod nagyon röviden akár egy fél mondatban, hogy ne aggódjak nem csaló viszont a BAN okát nem közölheted. Ennyi! (vagy fordítva most lényegtelen)

Persze tisztában vagyok vele, hogy én csak egy vagyok a sok prémium előfizető felhasználó közül de szeretném jelezni, hogy tőlem ez a lapcsalád a jövőben nem egy éves, egy fillér támogatást nem kap az ilyen, és ehhez hasonló rugalmatlanságok miatt.
Semmiféle személyes információt nem kértem erről a tagról, mindössze tőletek vártam volna egy nagyon minimális rugalmasságot, hogy az ember el tudja dönteni (de legalább meg tudja tippelni) merre tovább.
Persze a fórumtársaknak (és lehetséges vagy korábbi sértetteknek) köszönhetően sikerült elég sok információt megtudni amit ezúton is nagyon szépen köszönök.

Ennyit szerettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#19413) MORFEE1989 válasza petya1985 (#19410) üzenetére

MORFEE1989
(újonc)

Szia !
Szerintem téged is ő vert át :

https://prohardver.hu/tema/akiket_tamg_atvert/hsz_1-50.html

Nézd meg a linket olvasgasd.

(#19414) petya1985 válasza MORFEE1989 (#19413) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Tamg nekem. Visszautalta a penzem annovagy ez is ő ?

(#19415) Kalandor válasza sati (#19412) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Az adatvédelem nem csak arra vonatkozik, hogy nem adom ki a nevét, hanem arra is, hogy nem mondom rá, azt hogy csaló, sem azt, hogy nem csaló. Csak objektíve nyilatkozom. Ezt ha te nem fogadod el sokadjára sem, azt nagyon sajnálom, de én erről nem tehetek :(
Egyébként nyugodtan nézd meg, hogy a versenytársainknál milyen információt osztanak meg az eltűnt accountokról. Semmit. És nem is válaszolnak semmi ilyen kérdésre sem, én meg itt 4 (NÉGY) percen belül válaszoltam neked, amennyire csak lehet, érdemben.

[ Szerkesztve ]

(#19416) sati válasza Kalandor (#19415) üzenetére

sati
(őstag)

Részemről téma lezárva! :R

(#19417) petya1985 válasza MORFEE1989 (#19413) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Mit nézzek ott??
Nem látok semmi különöset

(#19418) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

pixix ideiglenesen visszaengedve, privát üzenetet írni tud, hirdetni nem.

(#19419) gaby77

gaby77
(újonc)

Kérdés. Most mit csináljak? Venni akartam egy Samsung galaxy core prime típusú telefont, utánvételben. Helyette kaptam egy Samsung galaxy ace (S5830) töröt kijelzőjű telot. Elvileg össze lett cserélve a csomag. Beszéltem mind két féllel. De sikertelenül Az eladó azt válaszolta hogy küldjem el a telot a másik félnek, Ő majd utána elküldi nekem a vásárolt telot. A másik vevő pedig az akarja hogy én küldjem el előbb . De hozzá teszem hogy hetekig tagadta hogy nála lenne a galaxy-m.
Eladó: Ruah Negro
A másik vevő: Suha András
Nyomoztam egy kicsit, mind két tag ki lett tiltva.
:W :W :W

Sajnáljuk, ami veled történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem tudod a pénzedet visszaszerezni tőle, akkor rendőrségi feljelentést tehetsz ellene a lakóhelyed szerinti rendőrségen (tudni fogják a dolgukat, nem sok idő).

Ha _biztosan_ tudod, hogy nem csak téged, hanem másokat is megkárosított, akkor ezt mondd el a rendőrségen, segítheti az ügyet a minél nagyobb elkövetési érték.

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a rendőrségnek adhatunk ki, részedre nem.

Köszönjük megértésedet!

[ Módosította: Kalandor ]

"Azt tudom, hogy "google a barátom és wiki a barátnőm".

(#19420) NandorHUN válasza Kalandor (#19415) üzenetére

NandorHUN
(őstag)

No offenz, de szerintem ha valakit kitiltanak akkor nem látom az okát miért ne lehetne megosztani a nagyközönséggel, hogy mit követett el. Ha valaki magára vállalja azt, hogy törvényt szeg akkor ennek a következményeit is illene vállalni.
Az megbélyegzésnek minősül, ha valakire rámondjuk, hogy "nem csaló"? Szerintem nem. Ha viszont ki lett tiltva akkor annak is meg kéne, hogy legyen az oka.
És ha az illető tényleg csaló akkor meg fúrcsa, hogy az adminok őket védik.

[ Szerkesztve ]

(#19421) rukka

rukka
(újonc)

Gondolom van egy adatkezelési törvény ami a PHra is vonatkozik.

(#19422) KEndre válasza NandorHUN (#19420) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Addig nem csaló a csaló, míg bíróság azt rá nem mondja jogerősen.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#19425) Gaboo007

Gaboo007
(senior tag)

Kb 5 percel ezelőtt Pixix fórumtárs visszautalta a VGA vételárát. Részemről az ügyet lezártnak tekintem. :R

[ Szerkesztve ]

(#19426) sati válasza Gaboo007 (#19425) üzenetére

sati
(őstag)

Nekem egyelőre csak ígéret van de úgy látom nem lesz gond. :N

[ Szerkesztve ]

(#19427) olbaidhun

olbaidhun
(őstag)

Sziasztok!

Jelentem fatal1ty1984 fórumozót. Korábban korrekt partnert volt, ezért különösen fájó, hogy régi motorosok is bele esnek a tipikus csaló hibába.

Amikor vásárló volt, nem volt gond (személyes átvétel 2016 előtt). Aztán tavaly újra beszélgetésbe kezdünk és telefon javításban tett ígéretet. Küldött linket a megrendelt alkatrészekről és kész eredményekről is, gondoltam ennyi év után és referenciával nem lesz gond, legalábbis korrektséget illetően.

2 db htc m7 készülékem ragadt nála.

Február - Március környékén kezdett akadozni a válasz, jött egy üzenet a "képzeletbeli" bátyjától, hogy kórházban van és elnézést, stb, majd megpróbál kompenzálni.

Ígérgetés megvolt, de telefon hívást 2 - 3 - 5 hónap múlva sem fesz fel, privátra, emailre nem reagál. Nyilván a helyzettel már nem lehet mit kezdeni, de azt megfigyeltem, hogy időnként

2016-05-13 13:45
2016-09-28 17:40
2016-12-28 07:32

belép a ph-ra (ezzel életben tartva a nicket).

Szeretném, ha rövid úton szankcionálnátok viselkedését. Gyanítom, hogy ez is csak egy az alvó nickekből.

üdv
Csaba

eladó • www.t7.hu/14n8

(#19428) Kbhont válasza olbaidhun (#19427) üzenetére

Kbhont
(senior tag)

Szia!
Én személyesen ismerem! Valóban volt kórházban!
Nekem volt vele több üzletem is, mindig korrekt volt!
Meg fogom keresni és szólok Neki, hogy vegye fel Veled a kapcsolatot!

(#19429) Kalandor válasza olbaidhun (#19427) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Hirdetési joga megvonva, egy hete van rendezni.

(#19431) --Ham-- válasza koxx (#19396) üzenetére

--Ham--
(újonc)

Nem tudom mi a lényege a topicnak.. részemről semmi, csak felidegesített.
Elolvastam mikor kell jelezni, nem írta senki sehol hogy melyik naptár alapján, és hogy a btkt átnyálazzam e ha egy fórumon jelzek, egy odatartozó problémát. A válaszok igen magasröptűek voltak, nehéz lett volna írni az emberkének és megkérdezni mi történt, aztán véletlen rendeződik ez a jégkorszak előtti történet.
Teljesen megértem hogy jogilag nincs mit tenni, viszont egy üzit írni neki, mivel egy fórumon vagyunk fárasztó. Az meg hogy meddig volt inaktív és tért vissza megbízhatóságot gerjesztő tag rangjával sok-sok nap regisztrációval még mindig a prohardver hírnevét rontja, főleg ha üzletpolitikája nem változott, csak jár kel egyik accountrol a másikra.
Részemről végeztem a történettel, és valóban nem a 3000 Ft- visszaszerzése volt a fő célom, hanem hogy az oldal hírneve ne csorbuljon, netán a pénzemet is megkapom és mehet a történet a happy-end történetek közé.
Túl nagy kérés volt ott, ahol mindenki más hülye, meg egyébként is mit képzelek én..

Azt képzeltem ír neki valaki akinek van szép nagy rangja, és ad esélyt az igazságos rendezésre. Semmi baj írtak nekem, sokat segített. Teljesen felháborított ez az érdektelenség egy erre a célra való topicban...

ui: Tudom más világban élek, a postás is csak évente jár erre, de nem lehet hogy ha neki írtatok volna egy pár sort, és azt mondja bocsika elfelejtődött rendezzük, vagy közlitek velem hogy tagadja, nem is ugy volt stb. de tettetek volna valamit az ügyért...

"Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb! "

(#19432) kungzi válasza kungzi (#19373) üzenetére

kungzi
(PH! kedvence)

Tegnap kaptam uzenetet, hogy tobb ember ellen elkovetett csalas miatt megkezdtek a nyomozast.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#19433) essexboy válasza --Ham-- (#19431) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Elõször is szeretnélek figyelmeztetni, hogy a másik fél privát üzeneteit csak azután osztjuk meg, ha õ ebbe a beleegyezését adja. Ezt a kezdeti hozzászólásodban megszegted, kérlek legközelebb figyelj erre.

Másodszor, az eset 2012.09.01-én történt azaz pontosan 4 éve 3 hónapja és 11 napja. Az akkori btk hatályos jogszabályok szerint az elévülési idõ 3 év volt, de vegyük úgy hogy nem évült el. Saját elmondásod szerint nem volt hirdetés, privátban beszéltétek le a dolgot, mivel a privát üzeneteket a levéltitok védi [lásd elõzõ bekezdés], ezért annak megosztása tilos, tehát innentõl fogva semmi bizonyítékod sincs a tartozás létezésérõl. :(

essexboy

(#19435) bednarik válasza essexboy (#19433) üzenetére

bednarik
(fanatikus tag)

ptk lesz az és 5 év, ellenbe ha felszolitotta akkor az 5 év újra kezdödik....
de tényleg ennyi idö után már inkább "fájront"

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.___ ingatlanturista.blog.hu vicces és kevésbbé szánalmas történetek egy családi ház eladásakor. Lassan jön a következő! :)

(#19436) .:Vision:.

.:Vision:.
(fanatikus tag)

[link]

ez miért lett figyelmen kívül hagyva?

A hirdetési joga meg van vonva, kitiltani egyelőre nem akarjuk, hátha meggondolja magát, azt a 115 pontot csak összeszedte eddig. Ha neki ennyit ér a dolog, akkor majd kitiltjuk.

[ Módosította: Kalandor ]

(#19437) sati válasza sati (#19426) üzenetére

sati
(őstag)

Nos ennyi volt nekem es egy masik felhasznalonak folyamatosan igerget, hazudik de se a penzt sem a termeket nem kuldi egyikonknek sem! Gyujtik a pirosat aztan lelepnek!
HA REGGEL 8-KOR NINCS A SZAMLAMON A PENZ MEGY A FELJELENTES!

[ Szerkesztve ]

(#19439) petya1985 válasza sati (#19437) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Engem is azota is csak hiteget..
Meg feladta küldött is egy csomagszamot,de az mar kezbesitett volt szabo rita nevre de. 21en. Szal elegem va. Mára is igért csomaszamot de semmi. Ez csalo es navos es rendorsegi jelentes lesz..

(#19440) sati válasza petya1985 (#19439) üzenetére

sati
(őstag)

Nekem nem az volt a gondom, h nem utal hanem h mar az elejetol fogva hazudik. Eloszor megrendelte a futart aki megy a csomagert, utana mar automataba adta fel! a csomagot amit nem tud visszaszerezni, mar allitolag megvan de utalni nem utalt. Felhivtam azt hazudta utal, nem utalt se tegnap se ma, majd hetfon...
A boltot is hivtam ahova a gari szol, inkabb nem irom ide mit hogy reagaltak...

(#19441) sati

sati
(őstag)

Ja, mas is var meg csomagot...

[ Szerkesztve ]

(#19442) petya1985 válasza sati (#19441) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Nekem ls detto ugyan ez a sablon kamu duma

(#19443) sati válasza petya1985 (#19442) üzenetére

sati
(őstag)

Hogy valojaban mennyire nem erdekli oket ez az egesz arra a legjobb bizonyitek, hogy folyamatosan itt vannak az oldalon egesz heten es eszuk agaban sincs megoldani a problemat. Sot, a 6700k alatt azota van uj hozzaszolas!

(#19444) Pixix válasza sati (#19440) üzenetére

Pixix
(újonc)

Itt teszed a jófiút de telefonban (már amikor egyetlen egyszer felvetted) meg egészen mást mondasz..

Boltot akit felhívtál elmondtak hogy a garancia hozzájuk szól a többi nem rájuk tartozik, de ezt már te magad is megerősítetted egy korábbi üzenetedben, itt a topikban.

Azt hogy mit beszéltünk meg egymással igencsak képlékeny, mivel minden kommunikaciótól elzárkóztál, ezért tényként közöltem hogy hétfő délig a számládon lesz a pénz, amennyiben tudod várd meg, ha nem tudod vagy nem akarod akkor meg nem várod.. nincs mit beszélni ezen tovább (főleg hogy nem is tudunk) de remelem miután hétfőn megkapod a pénzt ugyan ilyen buzgoan jelzed itt is és mindenhol máshol is ahol lejáratni akartál a hazugságaiddal.

Petya:

Veled többször átbeszéltük hogy amennyiben a csomagod ma nem kerül kézbesítesre visszaküldésre kerül a vételár, ahogy ez pár perce meg is történt.

Üzenetem célja csupán tényközlés, és nem az hogy chatè változtassam a topikot. Részemről minden szükséges információt ami az oldalra tartozik leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#19445) Kalandor válasza Pixix (#19444) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Kérem, hogy mindenkinek adjon meg egy elérhetőséget, ugyanis a lehető leghamarabb kitiltjuk, amint visszajelzett, hogy megtette, amire kértem.

(#19446) Pixix válasza Kalandor (#19445) üzenetére

Pixix
(újonc)

Készvagyok, köszöntem!

(#19447) sati válasza Kalandor (#19445) üzenetére

sati
(őstag)

Van elerhetosegunk mar beszeltunk vele, a gond a folyamatos igergetes... Se idom se turelmem mar ehhez marmint harcolni az uj idopontokert.

Amennyiben Hetfo delben nincs a szamlamon a tartozas megteszem a szukseges intezkedeseket.

(#19448) petya1985 válasza Pixix (#19446) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Ide semmifele utalas nem erkezett..
Hol a bizonylat???

A telefont meg miert nem lehet felvenni..?!

(#19449) petya1985 válasza petya1985 (#19448) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Na újra kitiltva... Tehát csalò??

(#19450) petya1985 válasza petya1985 (#19449) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Valaki aki tudja hol lakik vagy az igai neve stb-t az privibe elküldheti nekem.. Tudom hogy olvasni fogja ezért is írom be ide! Megtudom hol lakik biztos hogy elmegyek együnk egy "kàvéra"..

(#19451) Kalandor válasza petya1985 (#19449) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

"Senki sem tekinthető bűnösnek a bíróság jogerős ítéletéig."

(#19452) sati válasza petya1985 (#19450) üzenetére

sati
(őstag)

Ő lesz az... folyamatos vendége a PH-nak!
Holnap reggel feljelentem, után pedig TÖRVÉNYESEN intéztetem a pénzbehajtást!

A privát segítséget külön köszönöm!!

szerk.: ez is ő törölhetitek

Kész!

[ Módosította: essexboy ]

(#19453) Knoxy válasza Kalandor (#19451) üzenetére

Knoxy
(újonc)

Nem akarok beleszólni az itteni munkásságokba, és feleslegesen se szeretnék ide kommentelni, de egyszerűen szúrja a szemem és nem tudom szó nélkül hagyni. Azt mondjátok, hogy Senki sem tekinthető bűnösnek a bíróság jogerős ítéletéig és senki se meri a modok közül nyiltan kimondani, hogy csaló lenne az illető (féltek valamitől?), de közben az a topik neve, hogy jelentsd a csalókat :F Akkor talán úgy kellene elnevezni ezt a topikot, hogy jelentsd a bűnösnek nem tekinthető alakokat, mert különben itt elég nagy az ellentmondás. Vagy ez csak az én szememet szúrja az itt olvasottak után? Kicsit nevetséges, de ez már magánvélemény. Köszönöm a figyelmet.

Ártatlan vagyok... by Foxy Knoxy

(#19454) NandorHUN válasza Knoxy (#19453) üzenetére

NandorHUN
(őstag)

Egyébként ennyi erővel bármelyik csaló polgári pert indíthat a feljelentője ellen nem?
Átveri a vásárlót, aztán ha az beír a topicba és feljelentést tesz akkor visszautalja a pénzt és rágalmazás miatt polgári pert indít, hogy hát pedig ő amúgy is vissza akart volna utalni, nem akart igazából átverni senkit.

(#19455) VinoRosso válasza NandorHUN (#19454) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

Nem. Onnantól kezdve, hogy a feljelentés megvan, már gyanusított az elkövető ha visszautalja ha nem. Jól is néznénk ki, ha ez úgy működne, hogy ha feljelentenek és utána visszautalom a pénzt, akkor nem leszek büntethető. A feljelentés megtétele után az egyetlen mentség az lehet, ha bebizonyítja az elkövető, hogy ő nem követte el azt amivel kapcsolatban nyomoznak ellene pl bebizonyítja, hogy ő elküldte a terméket, vagy a pénzt csak rajta kívül álló okból nem érkezett meg.

(#19456) petya1985 válasza VinoRosso (#19455) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Én is feljelentettem pixixet,de ma regglre àllílólag visszautalja. Ha így lesz jelzem itt és visszamondom a feljelentésem... Ellen esetben küldök navot is. Remélem a 81e ft 8 ra ott lesz a szàmlàn!

(#19457) Musaka válasza NandorHUN (#19454) üzenetére

Musaka
(fanatikus tag)

Nem mert ismeretlen elkövető ellen kezdik meg a nyomozást, és úgy is kell megtenni a feljelentést. Úgy meg nincs rágalmazás.

Huawei X3 -> Huawei G300 -> Zopo C2 -> LG 4X HD -> Jiayu G4A -> LG Optimus G -> LG G2 -> SGS5 -> OnePlusTwo -> SGS6 -> SGS7 DUOS

(#19458) petya1985 válasza Musaka (#19457) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Szàmlanyitás megvolt de a pénzem töle ne érkezett meg...

(#19459) sati válasza Musaka (#19457) üzenetére

sati
(őstag)

Én is ismeretlen tettes ellen teszem meg ma a feljelentést végtére is a szálakat majd a nyomozók ráérnek összevonalzózni. (ennyi infóval nem lesz nehéz) meg hát ugye vannak itt újdonságok is amiről a topikban ezidáig nem olvastam... természetesen ezek is itt csücsülnek egy pendriveon.

(#19456) petya1985

Én 12 előtt felhívom, hogy még csak véletlenül se tudjon az általa szabott időpontba belekötni és ha nincs utalás délig, akkor besétálok.

Időm mint a tenger, egész héten szabin vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#19460) petya1985 válasza sati (#19459) üzenetére

petya1985
(lelkes újonc)

Dobott reggel egy emailt hma utal... Igergetni nagyon tud de csak latnam mar h csinalja is.. Igas skeptikus vok... De megbanja ha nem utal az egyszer tuti...!

(#19464) great66

great66
(kvázi-tag)

Ez a Pixix véletlenül nem vistyán robika felesége?

(#19466) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Legyen szíves mindenki indulatmentesen és a topik témájára szorítkozva fórumozni, köszönöm!
Ez nem chat topik, minden felesleges hsz csak a munkánkat nehezíti meg.

(#19468) .:Vision:.

.:Vision:.
(fanatikus tag)

https://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_19344-19344.html

Sinclair

rendezte a tartozását felém!

:R

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.