H​i​rd​e​t​é​s​

2018. május 23., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-11 17:31:24

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20955) kriszitan válasza kriszitan (#20947) üzenetére

kriszitan
(újonc)

Tegnapi nap este 19:30 körül vandus9 visszavette a 165e Ft-ba kerülő telefonját 145e Ft értékben. Kábel nélkül, papír nélkül, úgy ahogy megkaptam tőle, + a bónusz üvegfóliával amit ráraktam.

Rendben.

[ Módosította: Kalandor ]

(#20958) Evil88 válasza Real93 (#20927) üzenetére

Evil88
(újonc)

Töröld a jelentést (Real93) hiszen az összeget múlt hét pénteken vissza kaptad és jelentsd a moderátoroknak :W

Már jelezte, hogy visszakapta. A beírás marad itt.

(#20961) Pomesz

Pomesz
(újonc)

Helló.
Figoa a hunyó nálam is, elutaltam neki 6000 Huf-ot 2X2GB Corsair Dominator 1066Mhz ramokért, 2018-03-28 azóta várom a ramokat. A hirdetést nem tudom belinkelni.....
Telefonon többször is beszéltünk, szerencsére a céges telóm minden hívást rögzített. 1 hete már a telefont sem veszi fel.
Elhiszem hogy kórházban volt, ezért kért 2 hét türelmet az elején, de már nincs türelmem... több mint 1 hónapja hiteget/várat.
Írtam neki sms-t hogy 2018.05.09 ig reagáljon, küldje a ramokat vagy utalja vissza a pénzt. Amennyiben nem teljesít a rendőrségen jelentem, aztán majd lesz belőle valami. Remélem hamarabb észbe kap.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#20962) sakal83 válasza Evil88 (#20958) üzenetére

sakal83
(őstag)

Miért törölné? velem is ezt játszottad, és másokkal is...

(#20963) Evil88 válasza sakal83 (#20962) üzenetére

Evil88
(újonc)

Néha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnénk ,igen eljátszottam de nem azért mert épp pénz kellett hanem azért mert úgy alakultak a dolgok hogy nem jött össze se a postázás se a pénz vissza utalás csak keservesen az meg hogy ki mit gondol lesza.....om lényeg hogy vissza kaptátok a pénzt ha lehúzás lett volna akkor valószínű nem kaptatok volna 1 forintot se meg nyilván nem egy 5 éve regisztrált akkot fogok ez miatt elcseszni . Itt zárjuk is további hozzá fűzni valóm nincsen nem kell itt kibeszélni a másikat annélkül hogy nem tudjátok biztosan az okokat . BÉKE :R

(#20964) zsozsóka válasza Evil88 (#20963) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

nincs is szebb annál mikor az háborog,akinek nem sikerült az alkut /az adott szavát/ betartani :K :C

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#20965) Kalandor válasza Evil88 (#20963) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Úgy látszik, továbbra se ment át az üzenet, hogy ami történt többször is, az mennyire nem helyes, ezért a hirdetési jogosultságot nem 1, hanem 2 hónapra vontam meg.

[ Szerkesztve ]

(#20966) Pepe78

Pepe78
(senior tag)

Sziasztok!

"Feketét" nem kérek neki, de maradjon itt Wave kolléga neve az utókornak.
Az általam hirdetett alaplapot kívánta megvenni, jegeltette , váltottunk több mint 30 üzenetet , adatokat cseréltünk majd megírta,hogy mikor utal és aznap legyen feladva a lap mert fontos.
Szokásos sztori, nincs utalás, nincs üzenet.
Ez még nem is lenne baj..

DE!

Én külföldön vagyok és otthon egy kedves barátom foglalkozik, segédkezik nekem az átadás, feladás témakörben. Becsületesen becsomagolja a lapot, futár megrendelőt kitölti , kinyomtatja majd kettő napon keresztül hordja magával ez én csomagomat a melóba , na mert ugye fel kell majd adni...
Majd hív , hogy akkor mi lesz stb. mert ugye buszon , meg gyalogosan nem olyan kényelmes egy + dobozzal az élet.

Ez roppant kellemetlen. :W

Próbáltam kapcsolatba lépni a kedves vevővel az általa megadott mindkét telefonszámon. Rám nyomta mindkét számot többször is.

Simán le lehet mondani egy üzletet de szívatni a másikat ilyen idióta módon már nem fér bele!

Kerülje mindenki!

Szép napot nektek.

Pepe78

pepe78 felhasználónak 146 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#20967) Bruce.lee

Bruce.lee
(lelkes újonc)

üdv!

Úgy néz ki van egy csaló a neve dompx, hírdetésemre jelzett jegeljem neki el kérte az adataimat is.
Aztán másnap azt írja nincs pénze,hírdet egy tápegységet is írtam neki megveszem tőle a tápot és akkor lessz pénze.
A válasza:utaljak előre,mert megváltozott a helyzet!

Valószínűleg próbálkozik,jelzem ne hogy valaki vásároljon tőle!

Sosem ítélkezz előre.....

(#20970) sznoopy1977

sznoopy1977
(tag)

Leírnám a szomorú tapasztalatomat coulthard (fanatikus tag)-gal kapcsolatban.

https://hardverapro.hu/tag/coulthard

Csomagolásról ha érdekel valakit képet mellékelek, mert hogy pár PET palackért - ami amúgy valóban jó szolgálatot tett - felszámolt pár forintot :)

Az egész dolog amúgy 510Ft-ról szól, ha korrekt lett volna az adásvétel nem is említettem volna, de nem volt az mivel 4GB-os modulok helyett 2GB-os modulokkal rakta tele a gépeket amit vásároltam tőle, összesen 5 fajtával, elég vegyesen. Nincs ezzel sem gond, mert működik, de azért szólhatott volna ezzel kapcsolatban.

Telefonon is beszéltünk, itt sem említette meg a cserét, aztán meg kiokosított az üzletmenetével kapcsolatban, az "elnemküldött" számlán még a nevemet is elírta....

(#20971) kakix válasza kakix (#20924) üzenetére

kakix
(tag)

Üdv!
Sajnos semmi nem történt azóta sem,pedig be lépett az oldalra!
Meg teszem a feljelentést,nincs más választásom. :(

Tisztelt Felhasználó!

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#20972) fatal1ty1984 válasza Donibrasco (#20926) üzenetére

fatal1ty1984
(őstag)

Ahogy ma irtam tegnap rendeltem másikat iponból.a skyphone szarakodása nem rajtam mulik.
Holnapi nap hozza a futár a többi rendeltel és én még holnap elsőbségivel feladom neked :R

(#20973) Yamaha R1 válasza lafaty80 (#20808) üzenetére

Yamaha R1
(tag)

És újra itt van: [efsadesf]

(#20984) Donibrasco válasza Donibrasco (#20926) üzenetére

Donibrasco
(tag)

Köszönöm,rendezte az elmaradását :R

(#20988) kriszitan

kriszitan
(újonc)

https://hardverapro.hu/tag/hoan

HoAn
felhasználót jelenteném.

Hétvégén megbeszéltük, hogy veszek tőle egy telefont, nagy herce hurca után abban egyeztünk meg, hogy 60 ezret előre utalok neki, és ő feladja a telefont hétfőn, majd ha megbizonyosodtam a csomag tartalmáról, akkor elutalom neki a maradék 100ezret.
Azt írta, hogy ha hétfőn 4ig elküldöm a 60at, akkor aznap feladja. Én elküldtem, ő azt kifogásolva, hogy 4ig úgy se érkezik meg a pénz, meg már eleve eljött otthonról, nem adta fel. (1kor utaltam kb, erről azonnal értesítettem is sceenshottal, amire válaszolt is. )
Ma azt írta reggel, hogy ma feladja, annak ellenére, hogy korábban jeleztem neki, hogy minél hamarabb adja fel, csak ma este írta, hogy feladta este. Aztán írta, hogy nyugodjak meg, feladta 100ezres utávétellel MPL automatába. Kértem, hogy adjon követési számot, vagy infot, hogy meg tudjam nézni, hogy valóban fel lett e adva akármilyen csomag is. Azt írta, hogy megkeresi és küldi. Azóta semmi.
Korábbi megállapodás szerint a telefon megérkezése után küldtem volna a maradék pénzt, ennek ellenére ő utánvétellel adta fel, holottt tudja, hogy csak akkor nézhetem meg a csomagot, ha előzetesen kifizettem az utánvételi összeget. Se nyomkövetés, se értesítő, hogy csomagot adtak fel a részemre. Bűzlik a dolog..
Jelenleg gondolkozok azon, hogy ha valóban érkezik csomag ávegyem-e, kockára téve újabb 100ezret akár egy üres dobozért.

Tisztelt Felhasználó!

Köszönjük megértését!

(#20992) robyg válasza kriszitan (#20988) üzenetére

robyg
(senior tag)

https://hardverapro.hu/tag/hoan

HoAn feljasználót jelentem én is.

Én is mobilt akartam venni. 65.000Ftért.

Előre utaltam neki 35.000Ft-ot mikor láttam a tegnapi nap,hogy ideiglenesen felfüggesztve.

Tisztelt Felhasználó!

Köszönjük megértését!

(#20994) kriszitan válasza robyg (#20992) üzenetére

kriszitan
(újonc)

Nekem ma reggel küldött képet a feladásról.

(#20996) kakix válasza kakix (#20971) üzenetére

kakix
(tag)

Üdv!
Meg kaptam a tableteket ,el megyek a rendőrségre,vissza vonom a feljelentést.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#20997) kriszitan válasza kriszitan (#20988) üzenetére

kriszitan
(újonc)

Rendőrségi feljelentést megtettem! Aki üzletelt vele, szintén tegye meg.

(#20998) dragoXX válasza kriszitan (#20997) üzenetére

dragoXX
(újonc)

gondoltam hogy csaló a pali.Túl olcsón árulta a telókat.Személyesen akartam vele leszervezni az véletlen sosem ment neki.Pesten vagyok stb..Miatta néztem csak be ide most.

(#20999) szmolcsi

szmolcsi
(tag)

Kedvenc eladóm Kovács Krisztián újra itt Besztereci lakos a lelkem és nem nagyon izgatja hogy 75-ezremen csücsül pedig nagyon döngette a mellkasát hogy visszafizeti.Saját szavait idézve nem fekszik sinek alá ha kitiltják de azért az első adandó alkalommal visszamászott az oldalra új regisztrációja [link]..privát üziben ugyanazokat az adatokat adta meg név,cím,telószám.
Kérem újból szólítsák fel a tartozását utalja vissza,vagy repülhet megint!!

Kitiltani fogom neked pedig a feljelntest kellett.volna reg megtenni..

[ Módosította: domperke ]

3db szabály:Intel,Nvidia,X-Fi-és soha nem lesz gond!!Teló számom az adatlapon!!

(#21000) szmolcsi

szmolcsi
(tag)

Feljelentést természetesen rég megtettem már voltam 3x is a yardon emiatt,ugye majd emiatt is megy a per mert elrángat feszt a melómból plusz a visszatartás véget is és erre jón a nagy értékű csalás!!
Lehet üldözési mániám van de szerintem ez ő megint: [link] ... :F

3db szabály:Intel,Nvidia,X-Fi-és soha nem lesz gond!!Teló számom az adatlapon!!

(#21001) kriszitan válasza kriszitan (#20994) üzenetére

kriszitan
(újonc)

Megérkezett a csomagom MPL-automatába, a feladás Budapest Allé-ből lett elindítva..Pécsnek nyoma sincs.
Felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy a feladó ellen eljárás folyik, így csak velük nyitom ki.

(#21002) kriszitan válasza dragoXX (#20998) üzenetére

kriszitan
(újonc)

A csomagom feladása alapján tényleg Pesten volt, mert onnan adta fel..

(#21003) Cingi1979 válasza szmolcsi (#20999) üzenetére

Cingi1979
(tag)

Sziasztok!
Kovács Krisztián teloszáma kellene. Tudom valaki segíteni? Greta2002 a Nick Kösztöndíj előre is!

(#21005) Peterbilt379

Peterbilt379
(újonc)

Sziasztok!

Vigyázzatok Kentiboy felhasználóval.

Úgy néz ki, engem átvert. De még csak 1 hét telt el, viszont nem lehet őt elérni.

Ezt az alaplapot vásároltam meg tőle, pontosabban átutaltam neki 5000 Ft + 1000 Ft postaköltséget.
Utalás pont egy hete történt, mondta, hogy feladja. Azóta semmi hír felőle.

Olvastam, hogy ne utaljunk előre, de nyilván ha korrekt lenne, akkor nem vert volna át. Ha nem korrekt, akkor utánvétnél is átverhet bárkit.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

(#21007) cinegeborso

cinegeborso
(újonc)

Sziasztok!

Jelenteni szeretném NosRam kolégát aki ezt a [link] memóriakártyát adta el nekem 10.000-Ft + 500.-Ft postaköltségért. A mai napig nem érkezett meg a kártya. A vásárlás kb. 3 hete volt!! Kérdeztem, hogy utánvéttel lehetne a vétel amit Ő elutasitott, ezért utaltam el neki végül is a pénzt.Hiába írtam neki PÜ-t nem reagál semmire, igaz már jelentettem, de semmi sem történt még csak fel sem lett függeztve, semmi!!! Mindenki vigyázzon vele.

Május 29-ig van ideje rendezni az ügyet.

(#21008) Aki Ross

Aki Ross
(lelkes újonc)

Üdv mind1kinek!

Jelenteném dmfl felhasználót.

Hirdetésében egy Acer Aspire 5742ZG típusú, hiányos de működőképes laptopot is árult. Idézet a hirdetésből : "Mindegyik tesztelve van, bekapcsol, működik, de hardver kell mindbe."

Az üzlet megköttetett, elküldte részemre a laptopot. A csomagból hiányzott a töltő (sebaj), de a gép, nem működött, kiegészítve a hiányzó dologgal (ram+vinyó)
Alaposabb vizsgálat után derült ki, hogy a laptop nem is az eredeti alapja van benne (intel) hanem egy beleillő AMD-s alaplap (la-5911p)
Kérésemre, hogy utalja vissza az árát, nem zárkózott el, de azóta be sem jelentkezett a Hardverapróra.

Május 29-ig van ideje rendezni.

Hiba esetén, cseréljen felhasználót!

(#21009) Kalos7

Kalos7
(fanatikus tag)

Szeretném jelenteni őt.
Venni szerettem volna egy terméket előre utalva, amit meg is tettem, de ő azóta se jelentkezik. :(((

Május 30-ig van ideje rendezni.

(#21011) zsozsóka válasza zsozsóka (#20912) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

hali
figoa
azóta jelentkezett még két károsult,így már hatan vagyunk
a rendőrségi eljárás,bűncselekmény gyanújával folyamatban,a minap kellett bemennem mint tanú

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.