Hir​det​é​s​

2018. február 22., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20757) SkyForcer

SkyForcer
(kvázi-tag)

Sziasztok!

nbakacs felhasználót kerüljétek el. [link]

Teljesen más terméket küldött, elküld a pi.....ba, trágárkodik, nem lehet vele megoldani az üzletet, még én ajánlok fel neki dolgokat és le kö....öz, kertel, hazudozik.

Valami rendszert kéne kitalálni itt ph-n ezekre az emberkékre, mert mások élvezik az üzletet, becsületesek.

ÜDv.

Ezt már jelentetted, ott válaszoltunk rá.

[ Módosította: Kalandor ]

- Imádlak Picúr -

(#20758) Attix82

Attix82
(őstag)

Üdv.

Sajnos jelentenem kell ,hogy ez a tag Bocy18 tartozik kb 15k-val.

Hirdetés ez lenne: [link]

Pénteken utaltam neki, sok ígérgetés után se adta fel a csomagot...jó mondom akkor utaljon vissza...de az se ment neki.

(személyes adatok törölve)

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Kalandor ]

(#20765) Attix82 válasza Attix82 (#20758) üzenetére

Attix82
(őstag)

Apja közreműködésével sikerült rendezni a tartozást.

(#20766) HENE

HENE
(fanatikus tag)

Üdv,

Sipi85 felhasználó törölve lett. Egy garanciális ügyintézésem lenne vele. Lehet tudni, hogy miért lett törölve?

Köszi:

Hene

(#20767) Speed(R) válasza HENE (#20766) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Összefoglaló utolsó pontját olvastad?
Keresd meg az egyéb elérhetőségein.

(#20768) HENE válasza Speed(R) (#20767) üzenetére

HENE
(fanatikus tag)

Olvastam. Sőt értelmeztem is. Nem is az adminoktól vártam választ. Mástól viszont jött információ vele kapcsolatban.

(#20769) Speed(R) válasza HENE (#20768) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Ha olvastad, akkor tisztában vagy vele, hogy itt ilyesmit nem kérhetsz, tehát..?
Abba inkább nem megyek bele, hogy mi minden van még ott írva..majd törlök.

(#20770) Rob9508

Rob9508
(újonc)

Sziasztok!

Csaló neve: last.prophet, 19.000 forintos tartozása van felém. Garanciális ügyintézés közben "véletlenül" felszívódott a termékemmel. Se pénz, se termék, telefon megszűnt.

Akit esetleg ez a jóember megkárosított, kérem jelentkezzen nálam privátban vagy e-mailben (driftking9508@gmail.com), ugyanis a rendőrség szerint ez csak szabálysértés, és így nem foglalkoznak vele, csak ha ÉN kerítek más károsultat.

Köszönöm :R

(#20774) FAR

FAR
(kvázi-tag)

Sziasztok,

tizenév után sikerült nekem is belefutni egy csalóba. bár én is hülye voltam h előre átutaltam neki az összeget.
előre kifizettem "Ancsacica" nevű felhasználónak a gép árát, 35K (https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_s_500_gb_2_kontrollerrel). amikor arra került volna a sor h elmegyek érte, beszüntett minden kommunikációt. 2 telszámot adott meg (egyik holland) kikapcsolta őket, semmilyen formában nem érem el. hagytam sms, hangpostát, és privát üzit, semmi reakció. hétfőn akarok a rendőrségre menni.
azárt írok ide is, hátha vki mást is megkárosított és együtt lépnénk fel ellene a rendőrségen, nagyobb esélyünk lenne. vagy ha véletlenül látja ezt az, aki esetlegesen megvette már ezt a gépet tőle, jelentkezzen legyen szíves h legalább vmi adatom legyen a csalóról. lakhelynek nekem Balatonfüredett adott meg, de korábban minden hirdetésen Székesfehérvár szerepelt.

Előre is köszönöm a segítséget,

Üdv,
FAR

NagyDOBOZOS PC játékokat keresek - "Say no to online codes!"

(#20778) sagit válasza Szoszo94 (#19129) üzenetére

sagit
(PH! kedvence)

Nos, eltelt újabb 1,5 év, ideje lenne ennek a történetnek a végére pontot tenni.

Itt kértelek hogy írj 1 privátot hova utaljam, abban igazad van hogy van 1 számlaszámom ,csak egy megerősítés elég lett volna pü-ben hogy ide, részemről itt akadt el az ügy intézése mivel nem kaptam pü-t, ott nem álltál már szóba velem csak itt a topikban . Árat is megbeszélhettük volna. Elvártad hogy utaljak a számlaszámra amit nem fixáltunk, egy nem megbeszélt összeget. Utolsó üzenetem tőled 2016-09-14 17:36-kor jött. Most ezeken az apróságokon lépjünk túl pls.

A töltő árát még mindig kifizetném, csak fejezzük ezt be. Ezt a hsz-t elküldöm privátban is, ott (vagy itt, igazából mindegy) reagálj pls hogy mennyi a töltő ára 1,5 év kamattal és hogy akkor még az a számlaszám-e a jó amit tudok vagy sem. Akár amazonról is választhatsz,a címedre rendelem stbstb.

Hogy miért most ? Eddig egyszerűen nem jutottam ide, lekötött a munkahely váltás, autó vásárlás, költözés, eljegyzés,nyaralás stbstb. Mozgalmas év volt, na. De ez már off

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S8+ 64 GB Black + 64 GB Samsung Evo+

(#20779) Szoszo94 válasza sagit (#20778) üzenetére

Szoszo94
(őstag)

Részemről lezártnak tekintem az ügyet, ezért nem is kerestelek sem itt sem pedig pü-ben.

Xiaomi Mi A1 // LG Nexus 5X

(#20780) sagit válasza Szoszo94 (#20779) üzenetére

sagit
(PH! kedvence)

Ahha, tehát a szándék megvan részemről, meg is volt az első perctől fogva, az összegről nem állapodtunk meg. Mégis hogy lett volna lehetőségem teljesíteni az elvárásod ha ellehetetleníted azt ?

Szeretném megoldani az ügyet még mindig :))

[ Szerkesztve ]

(#20781) Szoszo94 válasza sagit (#20780) üzenetére

Szoszo94
(őstag)

Napokban volt egy komoly autóbalesetem, legutolsó dolog amivel foglalkozni akarok ez a másfél éves sztori. Írtam, részemről lezárva, semmiféle követelést nem fogok a későbbiekben sem benyújtani feléd. Szia.

Xiaomi Mi A1 // LG Nexus 5X

(#20782) sagit válasza Szoszo94 (#20781) üzenetére

sagit
(PH! kedvence)

Én megértem ha más dolgod/gondod van és ezért ez a piti ügy teljesen jelentéktelen neked jelenleg, ugyan így volam vele annó én is.

Én is ezt vártam volna tőled,kis türelmet,rugalmasságot, mivel nem voltam éppen időmilliomos akkor.
Még mindig megtérítem a töltőt, amint megállapodunk 1 összegben ha jobban leszel és ráérsz.

Addig is jobbulást!

Egy modi azért dönthetne lassan hogy legyen valami ebből.

(#20783) deadwing

deadwing
(PH! addikt)

Anyagi kár nem ért, de maradjon itt a neve, inkorrekt viselkedés miatt.
Előre megbeszéltük, hogy másnap eljön a kártyáért a munkahelyemre amit be is vittem. Persze nem jött.
Az egy dolog, hogy nem szól, hogy mégsem kell a portéka, de hogy még a telefont sem veszi fel... aznap 2-szer hívtam, semmi.
Bjanos11

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#20786) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Figyelem!
Újra aktivizálták magukat a dél afrikai(?) csalók, most mateusgeorge1967@gmail.com címmel próbálnak kicsalni pénzt!
Szokásos nagyon egyszerű angolsággal írt sablon, hogy érdekli az áru (item) és küldjünk róla több képet. Ha erre bármilyen formában megy válasz, akkor aktivizálódik a háttérben a csaló, és átveszi az irányítást a valószínűleg automatikus üzenetgenerátortól.

(#20794) Egon

Egon
(PH! nagyúr)

Bár már közben kitiltásra került az ürge, én is leírom a történetem, egyben keresem a többi károsultat. Nem találtam meg a csaló nevét ebben a topicban.
2017. novemberében felvettem a kapcsolatot a nagy@gmx.com nevű felhasználóval, akinek erre a hirdetésére utaltam előre 70K-t. Természetesen nem jött meg az áru, folyamatosan a jövő hétre ígérte az érkezést. Január elején elfogyott a türelmem, és kértem, hogy utalja vissza a pénzt (erre korábban ígéretet tett). Akkor már arra hivatkozott, hogy őt becsapta az üzlettársa, és idő kell neki hogy összeszedje a pénzt (mert hogy többeknek is tartozik). Jeleztem, hogy ha záros határidőn belül nem adja meg a tartozást, akkor rendőrségi feljelentéssel fogok élni. Némi levelezés után átküldött egy fényképet, miszerint Cofidis hitelt igényel a tartozásai rendezésére, ezért ne éljek feljelentéssel, várjak türelemmel. Persze azóta sem fizetett, időnként ír 1-1 e-mailt, hogy még kell ilyen igazolás meg olyan iratmásolat, de minden rendben lesz.
Most már nem fogok tovább várni: megteszem a feljelentést. Ha van itt még olyan aki hasonló cipőben jár, ugyanezzel a felhasználóval, az kérem keressen privátban, hogy közösen tudjunk fellépni.

Master of Magic forever!

(#20796) milkabrams

milkabrams
(senior tag)

Sziasztok!
Bocs hogy kissé off. sikerült belefutnom egy csalóba jófogáson. Hardveraprón és avx-en is hirdethet. A lényeg az, hogy utaltam, a termék nem jött meg, fel sem adta, viszont a jófogáson törölte a beszélgetést, nem tudom megnyitni és közben módosította a profilját Kellner Zsolt helyett Nagy Imre névre. Ha megteszem a feljelentést ez mennyiben fogja akadályozni a nyomozást? A rendőrség meg tudja nézni a a beszélgetést? De hogy ne legyen annyira off, egy prohardver topicban ajánlotta valaki a terméket megvételre.

(#20797) lala42 válasza milkabrams (#20796) üzenetére

lala42
(őstag)

Off!
De azt hiszem, hogy ellene már a kiskőrösi, vagy ott a környékbeli RK. folytat nyomozást. A kolléga nőmet sportcipő árával nyúlta le. Eddig valami 60-70 között jár a feljelentések száma. Ha ez az a személy.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20798) milkabrams válasza lala42 (#20797) üzenetére

milkabrams
(senior tag)

Akkor +1 feljelentés, integethetek 50k-nak.

(#20799) juve600

juve600
(PH! kedvence)

üdv

MatyiDeLudas
ezzel a kedves kollégával senki ne kössön üzletet
mindenben megállapodtam vele,a terméket a megbeszélt idő előtt feladtam utánvéttel,csak ő mondvacsinált okokra hivatkozva nem vette át

[ Szerkesztve ]

(#20800) MatyiDeLudas válasza juve600 (#20799) üzenetére

MatyiDeLudas
(újonc)

Üdv!

Szerintem nekem egyetlen egy darab negatívom sincs, pedig nem használt cuccokkal seftelek. Meglehet nézni az értékeléseimet. Veled ellentétben, holott direkt megkértelek hogy időben add fel a csomagot, azt hogy kivel és hogy adod fel teljesen rád volt bízva. Az hogy az általad választott szállító cég csak másfél nap késéssel jelenteti meg a nyomkövetésében hogy elindult a csomag, az pedig nem az én problémám. Az általad reggel 9 kor átküldött csomagszám másnap este jelent meg a szállítócég rendszerében. Tudtad a telefonszámomat, tudtad hogy nekem sürgős. Én se a számodat, se a címedet, semmit nem tudok a mai napig rólad, mivel TE semmit nem küldtél el magadról.

(#20801) Kalandor válasza MatyiDeLudas (#20800) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ha csak az volt a megállapodás, hogy ha ő feladja aznap (tehát semmi időgarantált szolgáltatás, stb.), akkor önnek át kellett volna vennie a terméket. Ő feladta, ön pedig nem vette át. A szállítócég átfutási ideje nem a feladó problémája, arra nincs ráhatással.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.