Hirdetés

2018. december 14., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-23 08:27:49

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, rövid ok (személyes adat nem)
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21803) derner

derner
(újonc)

enziim nevű felhasználó nagyon érdekes, inkább csalónak mondanám vigyázzatok vele.
Vásárolni akartam egy telefont tőle, el is utaltam a pénzt mire írta ,hogy feladja a terméket aztán írta majd másnap fogja, ezután semmi utána írta nincs otthon, a felesége adja fel. Kértem küldjön képet a feladásról mire azt mondta ,hogy elveszett a papír... Ezek után jeleztem ,hogy rendőrségre viszem az ügyet ezután kis huza vona után vissza utalta a pénz..

Privátot a másik fél beleegyezése nélkül nem osztunk meg!
Mivel rendezte, ez így ennyiben megáll, a neve itt marad azért.

[ Módosította: Speed(R) ]

Üdv.: Gergő

(#21804) Doki16

Doki16
(őstag)

Egy egyén átvert mert eladott nekem egy teljesen működésképtelen merevlemezt. Természetesen amint szóvá tettem azonnal törölte az egész hirdetést. Hogyan tudnám mégis értékelni egy szép nagy negatívval?

Kérlek, hogy linkeld be a hirdetést.

[ Módosította: Kalandor ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke. I'm M@Sh*

(#21805) Doki16 válasza Doki16 (#21804) üzenetére

Doki16
(őstag)

Ez volt a hirdetés de már csak a macska látszik rajta :) [link]

(#21806) janeszgol válasza Doki16 (#21805) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Tessék.
Az eladót látva eléggé elszomorodtam. Becsületesnek gondoltam.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#21807) Silent77 válasza Doki16 (#21805) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Tárolt változatba megvan még.
[link]

Kolléga gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#21808) Doki16 válasza janeszgol (#21806) üzenetére

Doki16
(őstag)

Nem hagyja értékelni. Ignorálja minden válaszomat. Most hogy utána olvastam, nagy kamus az ember, több ügye is volt már hardveraprón. Másokkal is eljátszotta hauer1 ugyanazt mint velem. Folyamatosan itt van az oldalon, de nem válaszol. Ennyit ér a becsülete, hogy pár ezer forinttal behúzza az emberek. Már velem együtt biztosan átvert legalább 5-6 ember ha nem többet. Nem lehetne valamit kezdeni ezzel az emberrel?

(#21809) zannza

zannza
(újonc)

Esélyes, hogy innen szerválta a kérdéses HDD-t.

Ezenknél pedig még a képet is újrahasznosította. Íme.

[ Szerkesztve ]

(#21810) janeszgol válasza Doki16 (#21808) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

A régi rendszerben háromféleképpen lehetett értékelni.

1, a hirdetésnél gombbal
2, feketepontos, pirospontos topic
3, jelentve a moderátoroknak (hirdetés linkje is kellett hozzá és be kellett jelölni az értékelés pontot)

Az első igen, a második talán megvan még, a harmadiknál nincs külön szedve már, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#21811) Doki16 válasza zannza (#21809) üzenetére

Doki16
(őstag)

Tuti, ezt én csináltam a gépembe. [link]
Köszi a linket. Hatalmas nagy kamu a gyerek. Ezt már direkt szándékos csalás.

[ Szerkesztve ]

(#21812) zannza válasza Doki16 (#21811) üzenetére

zannza
(újonc)

Az értékeléseiből úgy tűnik, hogy szereti pénzé tenni a másoktól ingyen begyűjtött "kincseket".

(#21813) Doki16 válasza zannza (#21812) üzenetére

Doki16
(őstag)

Elég nagy gerinctelenség ez már a maga nemében. De nekem olyan sztorival jött a kérdéses HDD-vel kapcsolatban, hogy nem tudja kipróbálni és egy ismerőse adta neki, hogy adja el. Annyit tud biztosan, hogy működik. Pedig a linkelt képeken látszik, hogy nagyon nem jó már semmire. Tehát direkt szándékosan átvert.
Kérem a moderátorokat, hogy tegyenek valamit az ügyben.

(#21815) GoodOldTimes

GoodOldTimes
(fanatikus tag)

Üdv!
Valami tag jelenteni akar mert állítása szerint azt mondtam 19:00 után hívhat , közbe meg azt mondtam neki 19 után vehető át. :D
19 előtt nem hívott csak utána 30 perccel és 20:00-kor.
Most meg jelenteni fog emiatt :D
Mert én kinyomtam 20 órakkor.
Amúgy fogalmam se volt ki az aki ilyenkor hív. De szerintem van egy alap etikett, hogy hétköznap 20:00 után már nem nagyon telefonálunk.
Amúgy egy tápról volt szó. Amit ma reggel megvettek előreutalással.

Se megbeszélt hely nem volt, se megbeszélt idő.
Azt elismerem mondtam, hogy 19:00 vagy utána lehet átvenni. Nem HÍVNI hanem átvenni.

Ha hirdetésnél jelentett ha itt ez a válaszom rá...

Szia, ezzel mi nem foglalkozunk.

06306441444

(#21818) Bohus78

Bohus78
(újonc)

Lehet hogy nem ide kéne írnom,akkor bocsesz.Nevet nem is írok addig.
A történet hogy sikerült vennem itt egy alaplapot,ami rossz .( ezt nem részletezem)
hardverapros egyénhez szól a garanciája , amit az illető nem nagyon akar intézni.
2018-09-28 óta nála a rossz lap,azóta pedig csak ígérget.utoljára múlthét pénteken írta hogy aznap kapja kézhez,és már küldi is.Persze a mai napig semmi,ilyen esetben mit tudok tenni ?
A választ előre is köszönöm !

(#21819) Kalandor válasza Bohus78 (#21818) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Jó helyen jársz, de linkeld be a résztvevőket: az eladót, a terméket és "akihez a gari szól".

Hozzáteszem, hogy ez az X-hez van gari becsszóra dolog kikényszeríthetőségben gyakran nem megy. Az ilyen garanciát szerintem jobb nem létezőnek tekinteni és kellemes meglepetés, ha mégis van becsület.

(#21820) Bohus78 válasza Kalandor (#21819) üzenetére

Bohus78
(újonc)

[link]
Ez volt amit vettem.A hirdetésben a képen a telepítőlemezzel ügyesen kitakart minden adatot,én meg a rengeteg eszemmel nem kérdeztem hova szól a gari.
A garancia lapon sipi85 név van. jelenleg redgoat néven hirdet
Eladó: [link]
Garancia: [link]

Figyelmeztettem mindkettőt és majd kiderül mi lesz.

(#21821) gery14 válasza Kalandor (#21819) üzenetére

gery14
(fanatikus tag)

Szerintem meg nem mivel nem vagyok csaló látni hogy nem egy dolgot adtam ell az oldalon és volt köztük alaplap is méghozzá nem egy éves mint leritam ezerszer az én gépemben hibátlanul mukodot az alaplap mielöt eladtam akkor frisittetem a biost 1nappal. Sehol senkitöl egy panasz nem volt rám erre meg ezért kapok a több éves accountomra tiltást érdekes.Az hogy az akitöla gari származik igy viselkedig ugy gondolom nem az én hibám ha nálam rosszlet volna akkor nem adom ell szerintem az értékeléseim magukert beszélnek...
Mint uttána jártam az emlitet alaplap szeria hibás ami abban is kimerül hogy néhány konfigban cpu+ram kombo patentul mukodik biztos en tehetek rolla hogy a gyártó elrontotta enyi a véleményem. Ha atverés lett volna a cél letorlom véglegesen a hirdetést nem pedig archivba teszem. :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S8+ OrchidGray/ Galaxy Note4/Galaxy-S7 Edge(2016)/Galaxy S5(2014)/LG3/GALAXY S4/GALAXY S3/GALAXY S2/GALAXY SPLUS/

(#21822) Kalandor válasza gery14 (#21821) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

"az én gépemben hibátlanul mukodot az alaplap mielöt eladtam"
[link] -> [link] -> [link] -> [link]

Ha atverés lett volna a cél letorlom véglegesen a hirdetést nem pedig archivba teszem. :U
Ez hihető is lehetne, ha nem takarná ki a garancialevelet az a CD. Az nagyon csúnya dolog, hogy nem volt leírva, hogy nem rendes garancia, hanem ilyen himi-humi.

Hogy ilyen véletlen ne forduljon elő a jövőben, ezért a hirdetési jogosultságát megvontam az eset rendezéséig.

szerk: ez később került a hsz-be: "Mint uttána jártam az emlitet alaplap szeria hibás"

[ Szerkesztve ]

(#21823) Bálintgazda

Bálintgazda
(újonc)

Szép napot! Letelt a nyolc nap. Tripleseven természetesen nem jelentkezett. Ha nem itt lett volna regisztrálva, nem utalok! Eddig sem, de ezután senkinek! Még nem, EU! Sajna!

(#21824) dvdbackuper

dvdbackuper
(őstag)

komolyan mondom ez már vicc

(#21825) Kalandor válasza dvdbackuper (#21824) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Rájött, hogy már nagyon ki van szorítva.

Aki eladja neki, az két dologra számíthat:
- ő maga hiába regisztrál ide később, ki lesz tiltva
- azt gondolhatja, hogy a hatóságok iránta is érdeklődni fognak

(#21831) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Srácok, erről pl. a hülyétkapoktopikban lehet beszélgetni, légyszi itt ne, mert így nagyon nehéz dolgozni hogy fölöslegesen villog a cucc.

(#21834) energy4ever

energy4ever
(PH! addikt)

Eloszor is nem irnek ide, amennyiben lehetne jelenteni valakit HA-n mint vevot. Ha ezt esetleg betudjatok szurni ala mint negativ ertekeles, es innen eltudjatok ezt tavolitani, akkor azt megkoszonom! :R

Szoval tortent ami tortent:

Ramirt zolee5016(mint "leendo vevo"), miszerint gyartsak neki termeket, raadasul 4db egyformat. Megterveztem, kuldtem neki kepet a tervekrol(szerinte jol sikerult), legyartottam 1db-ot, kuldtem neki kepet, szerinte ez is jol sikerult, igy neki is estem a maradeknak. Raadaskent egy plusz mas szinut is csinaltam neki ajandekba, csak mert sokat rendelt. Elkertem a postai cimzeshez tartozo adatokat, es megadtam neki a szamlaszomom. A penz ma mar egy hete nem erkezett meg, eloszor megigerte, hogy XY idokor utal, rairtam, azt irta, hogy ma este utal, de aznap sem utalt, majd ujbol rairtam, irta, hogy rossz szamlszamot adott meg, visszajott a penz, de potolja meg aznap. Ezutan mar megint tobb nap telt el. Hozzateszem mar tobb uzenetembe irtam bele neki, hogy kernem a cimzeshez szukseges adatait, amit szinten nem kaptam meg, mert nyilvan nem is kell neki a csomag.

Tetelezzuk fel nem tetszik neki, es azert nem kell. Pont ezert kuldok az elso db-rol kepet mindig, es elmondasa szerint tetszik, es elegedett vele(ezert is csinaltam meg a tobbit is). Ha valakinek pedig atvetelkor nem tetszene, akkor visszautalnam a penzet szo nelkul. Egyszeruen nem ertem a tagunkat. Ha esetleg elment masra a penze, ami igy ennyivel karacsony elott ertheto is, akkor irja azt, es megertem, de ezt igy nem!

Ha nem szamolom bele a sajat hulyesegemet, hogy csinalok egy plusz db-ot neki ingyen, mert sokat rendelt, akkor:

457Ft-nyi erteku anyaggal, kb 90perc tervezesi idovel, 14-17 ora gyartasi idovel, es 354Ft erteku elektromos aramba kerult ez nekem.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.