- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Nyaralás előtti hardverszemle
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kompakt vízhűtés
- Milyen videókártyát?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Hisense LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Házi hangfal építés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Skroll
csendes tag
válasz
M_AND_Ms #6173 üzenetére
Az Angster-féle könyvek valóban jók. Az első könyv itt érhető el PDF-ben: Objektumorientált tervezés és programozás - Java 1
A második könyvet nem tették ki (még) ingyen, kapható is újonnan. (Bár találkoztam már szkennelt PDF-fel abból is)Szintén jók a Lynda.com féle anyagok, ezek videó tutorialok angolul, rengeteg témában, többek között jávában, több szinten, illetve magáról az objektumorientáltságról, a tervezésről is vannak videók. Az oldal fizetős (25$/hó), de megéri, ha ilyesmivel foglalkozol, azonban az anyagokba való betekintésre másutt is van mód.
Egyébként itt egy egyhetes ingyenes kipróbálási lehetőség, ha ezen keresztül regisztráltok Ja, nem fűződik hozzá anyagi érdekeltségem.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Samsung Galaxy A35 5G 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Zebra ZP505 EPL - Hőpapíros címkenyomtató
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest