Hirdetés
- Mindenkinél több és erősebb AI gyorsítót ígér Elon Musk
- M.2 csatlakozók terén (is) jónak ígérkezik az MSI közelgő AMD-s alaplapja
- Kivégezheti a kisebb VGA-gyártókat az NVIDIA döntése
- Szinte a semmiből robbanna be az 1,4 nm-es eljárásával a Rapidus
- Félszáz terabájtos HDD-k előtt nyitotta ki az ajtót a Seagate
Új hozzászólás Aktív témák
-
togvau
senior tag
válasz
Szmeby
#11178
üzenetére
nem. Az ugyan azt írja 20x, ahogy szokta, hogy nem talál megfelelő osztályt a szerializáláshoz (mert nincs is olyan félig összeszedett entity), de amúgy a json serializációig minden rendben, előtte kiíratom a visszaadott objektumot, onnan is látom, hogy spamet rak bele.
Nagyon furán működik ez a spring data.pl van 2 entity, 1-1 kapcsolattal. Kellene nekem a "gyerek" összes infoja, a szülő id-ja alapján.
@Query("SELECT p FROM UserProperties p INNER JOIN User u ON u.userProperties = p.id WHERE u.id=?1")@Query("SELECT u.userProperties FROM User u WHERE u.id=?1")
2 queryt eredményez mindkettő, ahol összejoinolja ahogy az első queryben van, majd még egy query ahol a User-t lekérdezi ugyan olyan where-el... tehát 2x megcsinálja ugyan azt. Akár lazy, akár eager a kapcsolat. Akkor is megcsinálja, a user repository findbyid-t nyomok.Ok hogy id alapján történik minden, ami szinte ingyen van, de na... Tényleg csak natív queryvel lehet beleverni, hogy egy queryvel megcsinálja ezt? Vagy a spring show sql nem azt írja ki ami tényleg történik? Vagy el van cseszve a H2 driver?
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Jura Impressa S90 Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP 250 G7 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 15,6" HD I HDMI I W11 I Cam I Garancia!
- LG 40WP95XP-W - 40" NANO IPS - 5120x2160 5K - 72Hz 5ms - TB 4.0 - HDR - AMD FreeSync
- PlayStation 4 Slim 1TB
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


