Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz bwoay #24819 üzenetére

    Kérdés, mi értelme idézni egy civiltől, főleg megjelölés nélkül? Most ha beidézem valakinek a hülyeségét, akkor az már igaz lesz attól, hogy idézet? :U Szerintem idézni vagy akkor van értelme, ha egy objektív forrásra akarok utalni, vagy ha valakit emlékeztetni akarok, hogy mit írt korábban. Ha meg nem ért vele teljesen egyet, ne csak idézzen, írjon is hozzá, mert így pont arra utal, hogy ezzel egy az egyben egyetért. Ez kb. a flamekeltés és a mérhetetlen butaság kategóriájába tartozó idézet volt, amit kb. a topik házirendje is valahogy hasonlóan ír le.

    i6 Silver

  • spedyboy

    senior tag

    válasz bwoay #24827 üzenetére

    kár...
    hogy túlkell lépni :O
    talán ez az egy gondolat menet még belefér :U
    Tehát nem az volt a problem hogy kitöl mitöl idéztél.
    Teljesen mindegy hogy azt ki irta.-Hülyeséget irt. És mivel nem irtad hogy te ezzel nem értesz eggyet azt gondoltam hogy ezt te irtad.
    Persze én se mvettem észre hogy idézet és aztsem hogy válaszoltál valakinek
    de ez nem változtat a tényen hogy amit idéztél az nem volt helyénvaló.

    Továbbá ez is alapigazság hogy ez egy iphone totyik ahol tilos az OFF azaz SENKI sem fogja itt senkinek az iphonet mocskolni ( mert tiltja a szabályzat ) és mert ebben a topicban általában iphone tulajok tartozkodnak. mindenesetre iphonje szimpatizánsok.
    Az Arena topicban meg iphonet mocskolnák és azt mondanák hogy arena-t vegyen az ember!:D

    A lényeg hogy a két telefon nem egy kategória!
    mind árban,tudásban,felszereltségben különböznek.
    És ezzel zárnám a gondolatmenetemet:
    Olyan mintha öszehasonlítanánk egy AMG Mercit egy Ferrari Enzo val teszem azt... :R

    -::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Aktív témák