Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    válasz manchester85 #24821 üzenetére

    Amúgy sokan nemis figyelhettétek,hogy én egy kérdezőnek válaszoltam,egyetlen hibám,h ő már 1 hónapja tette fel a kérdést....és az állt benne,h melyik éri meg jobban az arena v a 2g-s iphone, és utána egy jópár "simán iphone"s hsz-t olvastam...holott szerintem az iphone részről elfogultak voltak na és errefel raktam,be ezt az egyik részről sem elfogult idézetet...
    Annak a tagnak az arena topicban is csak a 2 hsz-a volt... mivel én végig követtem...
    Ez az ő meglátása és véleménye volt és mivel nem ismerem igy nem feltételezhetem róla h hülyeséget irt ...de ugyanennyi esélye volt annak is h az arénáról hülyeséget ir le...
    Egyébként ne tudjátok meg hogy hány,de hány iphone tulaj ment már megpróbálni bemocskolni az arenát abba a topicba /Én nem ezzel a szándékkal irtam ide/...és ott egy házigazda is arena tulaj volt,mégse törölte egynek sem a hozzászólását.feltéve ha nem használt trágár szavakat...Én meg talán elsőként irtam ide tisztességes hozzászólást/idézetet/ és rögtön trágár szavak kiséretében törlésre került...
    Hát hol van itt az igazság.... :F

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

  • bwoay

    nagyúr

    válasz manchester85 #24821 üzenetére

    nem lesz igaz, de nem is ezt vitatjuk. az idézeted nem egyenlő a saját veleményeddel, és ha a többség nem az azonnali megtorlásra koncentrált volna, akkor talán többen is észreveszik, hogy a szóban forgó post egy idézet, így eképpen is kezelendő. hogy az alapelveink mit hogyan írnak le, azt talán nem kell nekem ecsetelned, annyi viszont biztos, hogy a mérhetetlen butaságra (ami nem egyenlő a tájékozatlansággal), mint olyanra nem térnek ki. az inkriminált post és a "kultúrált" reakciók törlése megtörtént, szerintem most már lépjünk túl az ügyön. mármint mindannyian.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Aktív témák