Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonimouse

    újonc

    válasz amulet #23382 üzenetére

    Segítséget szeretnék kérni. Ha valaki tudna tanácsot adni.
    Van egy iPad Mini tabom. A készüléken található ibooks alkalmazásba sikerült egész szép könyv gyűjteményt összeszedni. Ebből két könyv van az App Store áruházból.
    Szeretném lementeni a könyveket számítógépre, de hiába próbáltam több programot is, (például a syncios-t ) mindegyik csak az appstore-ból letöltött két könyvet volt hajlandó látni, és lementeni.
    Ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám lementeni a könyveket, a segítséget előre is köszönöm!

    Próbáltam email-el is átküldeni, de sajnos nem csatolta. Hanem csak egy szöveges üzenetet küldött, benne a könyv szerzőjének nevével, és a könyv címével.

  • Anonimouse

    újonc

    Tudna valaki segíteni?
    iBooks alkalmazásból szeretném le menteni számítógépre (Windows 10 oprendszer) a könyveimet, de sehogy se sikerül.

    Van egy iPad Mini tabom. A készüléken található ibooks alkalmazásba sikerült egész szép könyv gyűjteményt összeszedni. Ebből két könyv van az App Store áruházból.

    Szeretném lementeni a könyveket számítógépre, de hiába próbáltam több programot is, (például a syncios-t ) mindegyik csak az appstore-ból letöltött két könyvet volt hajlandó látni, és lementeni.

    Próbáltam email-el is átküldeni, de sajnos nem csatolta. Hanem csak egy szöveges üzenetet küldött, benne a könyv szerzőjének nevével, és a könyv címével.

    Ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám lementeni a könyveket, a segítséget előre is nagyon köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák