- Analóg fényképezés
- Gaming notebook topik
- Autós kamerák
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen monitort vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
PROHARDVER!
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
paatrick
őstag
válasz
paatrick
#41847
üzenetére
Na hát én jót akartam, mamám megkapta az ipadot karácsonyra de az istennek nem értette hogy működik
így vettem neki egy laptopot megint.
Ipad így megy a hardverapróra. Googleben megtaláltam hogy lehet factory resetelni ami elvileg letöröl róla mindent. Egyéb tudnivaló eladás előtt?
-
paatrick
őstag
Figyeljetek már idegállapotba vagyok
Hogy a francba kell belépni az App storeba???
Csináltam Apple ID-t beállítottam az iPadra, email cím visszaigazolva. Rányomok az app store-ra. És ott nincs benn, kéri hogy jelentkezzek be. Mi a francnak 2x. Beírom az ID+jelszó párost, bejelentkezés és:
"Ezt az Apple ID-t még nem használták az iTunes Store-ban. A bejelentkezéshez koppintson az Áttekintés gombra, majd tekintse át a fiókadatait.
Mégsem - Áttekintés"
Ok, Áttekintés és feldob egy ablakot hogy:Bejelentkezés
Meglévő Apple ID használata
MégsemOk, meglévő, beírom megint az ID+jelszó párost -> Bejelentkezés
És feldobja megint hogy:
"Ezt az Apple ID-t még nem használták az iTunes Store-ban. A bejelentkezéshez koppintson az Áttekintés gombra, majd tekintse át a fiókadatait.
Mégsem - Áttekintés"
-
paatrick
őstag
Mostanra egész jól beállítgattam az iPad 9-et (nagymamámnak), az lenne még a kérdés hogy ő kb 1 órát használja majd 1 nap alatt. Érdemes kikapcsolni-bekapcsolni vagy maradjon csak lezárva? Mennyit merül 1 nap alatt alvó módban?
-
paatrick
őstag
Na akkor holnap meg is veszem

Esetleg nem tudjátok hogy ilyenkor a Telekom fizikai boltban is meg lehet venni az akciós áron vagy csak online, szokott lenni boltokban készleten iPad? A Spar az csak online érvényes.
-
paatrick
őstag
Sziasztok,
próbáljatok nem elfogultan segíteni
szóval nagymamámnak bedöglött a laptopja és szeretnék helyette neki tabletet. Ő olyan 100-at szánna rá, én hozzácsapom a többit. Nyilván minél nagyobb annál jobb, de a Samsung S7 FE-t elvetette 12,4" hogy annyit ne fizessek rá nem engedi (190e) 
Tehát van iPad 8 ~használtan, bár most látom hogy írjátok 9 is van 135-ért, vagy a Lenovonak van 11"-os tabletei amiről elég jókat olvasok 100-120 körül.Az iPad nekem azért szimpatikusabb mert van rajta gomb amit tud nyomkodni és akkor visszakerül a kezdőképernyőre, ergo kevésbé tudja bebonyolítani magát vele.
Felhasználás az kimerül facebook, youtube, internet háromszögben. Van apple rendszerre olyan böngésző amivel ki lehet kerülni a milliónyi reklámot (Brave?, Opera? ezeket ismerem androidra)?Illetve bármilyen észrevételt szívesen fogadok, miért ezt vagy miért ne.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 55C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol extra fejhallgatóval garanciával
- Apple Airpad 5th 64GB 100% (1év Garancia)
- Lian Li LCD-s 360mm-es vízhűtés akciós áron eladó!
- ÚJ 15" Microsoft Surface Laptop 7 X Elite 16GB 512GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

így vettem neki egy laptopot megint.


