Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz adise #14866 üzenetére

    Légyszi ne, én pár éve túl vagyok a dolgon. Nekem nem kell semmit sem magyaráznod. Amúgy androidos másolgatás bizony silerül, hiszen egy egyszerű OTG-s eszközt kell venni.
    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Süvi

    őstag

    válasz adise #14866 üzenetére

    Nem a vitába szeretnék beszállni, csak néhány példa :)

    Szüleim voltam osztálytalálkozón, ahol elég sok kép készült. Odaadták az SD kártyát apukámnak, hogy másolják fel táblagépre a képeket, és amiket ők csináltak táblával vegyék fel rá.
    Nem tudták megoldani :( , szomorú volt, utána eltartott egy ideig mire meggyőztem, hogy övé a világ legjobb tabletje :), de sikerült.
    Ezért vettem nekik a korábban linkelt eszközt, ilyen többet nem fordul elő.

    Más.
    Többször előfordult velem, hogy az ipad volt nálam, át kellett adni egy dokumentumot, a kollégának, ő akart nekem adni stb. Net, kábel nem volt. Ezért vettem magamnak egy lightning to usb penyát, ami mindig nálam van.
    Olyan is fordult már elő, hogy konferencián nem tudták rádugni a laptopot a projektorra, előkaptam a penyát, rá az Ipadomra és ment a vetítés. Amikor több száz ember vár, és nem nagyon van net, Itunes és társai a másik gépen, vagy akár több száz Mb-os filet kell átteni, gyorsabb megoldás a pendrive.

    DSLR géppel készült képeket is szoktam szerkesztgetni az utazás alatt a Pro-n, ehhez is jó a SD kártya olvasós penya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák