Hirdetés
- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
Új hozzászólás Aktív témák
-
tasiadam
veterán
-
jano_77
nagyúr
FPS meg van, köszi, mutatja rendesen. Jelenleg 30 és 60 FPS között van a Max Payne 3.
Ez eléggé ingatag, folyamatosan változik. Nem tudom miért, mi befolyásolja
Viszont leszedtem az EasyTune 6-ot is, el is indítottam és eléggé meglepődtem azon, amit mutatott.
Az E2200-s procinak 2.2 GHz-en kellene futnia, de nálam azt mutatta az ET6, hogy 1.2GHz környékén mozgott?!? Bementem a Tuning fülre és ott hiába változtattam Advance-ra, csak a Memory-t tudtam állítani illetve a Frequency-t 200-ról felfelé. Ezzel együtt azonban növelte a Memory értékét is. De pl a szorzó értékét nem tudtam változtatni?!?
Ez volt a másik meglepő a kilistázott értékekben, mert ennél is 6x mutatott a 11x helyett és ezért volt csak 1.2GHz a CPU frequije. :-(
Beléptem BIOS-ba, hogy ott nincs-e letiltva pl a szorzó és át is állítottam a CPU Clock Over-t Auto-ról Manual-ra, de már ezzel az egy állítással nem indult el a gép, hanem vissza állt default.ra!?!?!?Kérdésem - lehet, hogy hülyeség -, hogy az alaplapot fizikailag, hardveresen le lehet szabályozni, hogy ne lehessen húzni?!?

Nem mástól vett alaplap, de én tutira nem csináltam semmi szabályozást rajta.
Csak azért kérdezem, mert sok helyen olvastam és mondtátok is, hogy a Gigabyte P35-DS3 alaplap tök jó tuning szempontjából!? Akkor nálam mi lehet a gond vele?!?Bárkitől szívesen fogadnék vmi épkézláb magyarázatot, ötletet!
Köszi
szerk: ET 6-ban tudom állítani - advance módban - FSB, Memory! Ennyi!?!
Se szorzót, se PCI értékét nem tudom. Ráadásul ez utóbbi a sok helyen ajánlott 100 MHz helyett 33 MHz-en van és mint mondottam nem tudom változtatni!?

-
jano_77
nagyúr
Mindig agyaltam rajta, hogy hogyan kell ezt megmérni, de lövésem sincs!?

Esetleg elmondhatnád, hogy ezt hogyan tudom leellenőrizni, milyen progival és hogyan kell azt használni?
Mert ugye fut a játék és akkor közben kell elindítani vmi programot vagy még előtte és az játék közben naplózza az értékeket?
Easy Tune 5 volt a kapott CD-n.
Próbáltam már, de úgy rémlik, hogy azzal sem ment, de majd teszek egy újabb kísérletet.Köszi addig is

-
jano_77
nagyúr
Igen: Gigabyte P35-DS3
Amúgy olyannyira kivettem az elemet, hogy ki is cseréltem, mert tanácsolták már ezt is, de ez nem segített. :-(
Azért megpróbálom majd újra.
Esetleg beállításban - konkrét adatokkal - tudsz segíteni?
Mit állítsak és mire, mennyire, hogy olyan 3GHz feletti legyen a CPU?
Elvileg simán bírja normál hűtővel, olvastam róla egy tesztet. -
jano_77
nagyúr
És tudsz esetleg a beállításokban segíteni, mert egy haverommal próbáltuk már húzni, de akármit állítottunk is be, mindig az újra indításkor vissza állt default módra és újra indult alap beállításokkal.

Nem tudom mi lehet a gond, ezért kérném a segítséget!?
AC Freezer Pro7 hűtőm van. Ez mennyire felel meg a célra?!?
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 27UP850K-W - 27" IPS LED - 3840x2160 4K - DisplayHDR 400 - USB Type-C - AMD FreeSync
- Ventilátorok 120/140mm és tápkábel modding kitűnő árakon!
- Több darab! MacBook Pro 14" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
- Eladó igazi ritkaság! LG G7 Thinq 4/64GB / 12 hónap jótállással!
- Lenovo Thinkbook 16 G6 WUXGA IPS Ryzen7 7730U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega8 Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi






