Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scrym

    tag

    Üdv. Urak!

    No jelenleg ott tartok, hogy sikeresen fenn van az XP, a C particionálásával akadt egy kis gond, mert eléggé megbolondult a telepítés, mikor elkezdtem particionálni. Össze vissza írt ki minden félét, és akkor inkább félbe is szakítottam, nehogy valami galiba legyen (gondolom az XP telepítő nem kezelte rendesen a HDD-t).
    Majd bebootoltam PartitionM 8-al, hát az fel sem ismerte a vinyót (gondolom elavult), majd végül is a Win7 telepítőjével sikerült lecsípnem a C-ből 20GB-t a rendszernek. A maradékot ismeretlen okokból már nem tudtam particionálni, de azt gondoltam megoldom majd Win-ből.
    Utána már simán feldobtam az XP-t, drivereket -> gyors, eddig hibátlan, mondjuk a Wirelessel szívtam egy kicsit, mert az Isternért sem akart kapcsolódni a hálózathoz. De megoldódott.
    Most ott tartok, hogy az O&O Partition Managerrel (kozyadam :R ) sikerült a maradék részt újra particionálni, és most így fest a dolog:
    C: WinXP
    D: Win7 (most akarok nekiugrani a Setupnak)
    E: ADAT
    F: HP_RECOVERY

    Remélem minden jól fog menni, biztonság kedvéért azért megpróbálok rendelni Recovery lemezt!
    Köszi mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák