Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    válasz SunMount3r #5604 üzenetére

    Helló!

    Ezzel én is teljesen egyet értek. Mivel futekonak ez üzlet és sajnos a mai világban minden profit és pénz orientált így nekik az a lényeg, hogy minél több lejátszott adjanak el. Tehát nekik minden olyan megnyilvánulás ami a lejátszó hibáira, gyenge pontjára hívja fel a figyelmet az pénzkiesést jelent a szemükben. Ezt a reakciót megérteném, ha suttyó Magyarországon lennénk, de egy nyugati társadalom ahol eléggé meghatározó ilyen esetekben a vásárló és a felhasználó véleménye és általában erre oda is figyelnek a cégek, legalábbis eddig... Hát ez a reakciója a futekonak ránk vásárlókra, felhasználókra nézve eléggé kiábrándító volt, de legalább egyértelműen kiderült, hogy milyen a hozzáállásuk a dolgokhoz és ez után legalább nem "csalódunk" bennük. Szerintem is egy próbát megérne az, hogy a futekot kikerülve közvetlenül a Himedia-nak elküldeni a tesztet és az eredményét....

    Más: A napokban egyre többet sikerült filmezni és hát szomorúságomra ismét sikerült belefutni a villogás dologba a 2.0.6-os firmwarenél, pedig idáig nem tapasztaltam. Ami még furcsább, hogy eddig ha be volt kapcsolva imprex, de a dinamikus kontrasztot kikapcsoltam megszűnt a jelenség, most próbáltam, hogy hagyom az imprexet bekapcsolva és dinamikus kontraszt kikapcsolva, de ennek ellenére maradt a villogás... ezen meglepődtem. Pedig mindig nyomógombbal frissítek, pont azért, hogy leredukáljam a lehetséges problémákat... Ami még fontos lehet, hogy a lejátszó közvetlenül van hdmi-vel összekötve a tv-vel és az új Lg Oled55B7V-n is megvan ez a villogási probléma és a régi leden az LG 55UB850V-n is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák