Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz spista222 #23092 üzenetére

    Kezdem azt érezni, hogy a számítástechnikában való jártasság hiánya miatt, és a lusta vagyok a program honlapját végignézni miatt egyre több kérdés merül fel. Ezek egyre inkább az egyik legtámogatottabb programot szapulják, holott az írója pont jót akar, hogy a felhasználó ne veszítsen adatot. A gyártók joggal fújnak rá, hiszen hamarabb jelez (van idő menteni), mint a gyári. Mivel a környezet is lehet hibás, valamint a gyártó nem ad meg minden információt az általa implementált SMART-ról, így jogos, hogy csak a saját tesztprogramját fogadja el hiteles mérési eredményként.

    A fentiektől függetlenül a HDSentinel szuper program, csak nem lehet rá hivatkozni garancia miatt.

    Ép ésszel fel nem tudom fogni, mi a nehéz a fentiekben oly sok embernek. (Nem a mai kérdések miatt írom, csak épp ma buktam ki.)

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • medek3

    aktív tag

    válasz spista222 #23092 üzenetére

    Én úgy látom te nem érted a lényeget. Vettem valamit ami nem jó. Nem akarok sem postaköltséget sem használt HDD venni + akárhány ezer forintért. Már egyszer fizettem.
    Csak hogy jobban értsd, visszaolvasva az éttermi példámat megtoldva ezzel:

    A megtalált skúló után úgy döntök az étteremben, mondván nem akarunk éhen maradni a családdal, szólok a pincérnek és a zsebébe csúsztatok egy 5ezrest, hogy hozzon vagy rendeljen ehető kaját esetleg maradékot addig amíg eldönti a tulaj vagy üzletvezető, hogy maradt a skúló az őzben.
    Mindent meg lehet oldani pénzért, de miért kellene nekem pluszba költenem?
    Költsön az aki hibázott. Adja el az A8asát ne menjen évente 6-szor a Bahamákra.stb stb

  • Kuruc2

    senior tag

    válasz spista222 #23092 üzenetére

    A senti-vel már megnéztem régebben az online összehasonlítást, ott 38 fokot ír hasonlóakra, nekem meg jelenleg 32 fokos, mivel most van egy venti a ház végében. De az online adatokból nem tudom meg hogy ez a winyó venti nélkül mennyit megy ha jó, mert honnan tudjam ki mivel használja. Így meg nehéz megtudnom van e valami mechanikai hibája.

    Szóval azt mondod előfordulhat hogy rossz a hőszenzor. Na még hőmérőt is vegyek. Meg utána gondolom egy megbízható, csendes, minőségi ventit. Mert ez hangos. Jajj, kellett nekem 1,5 tera... :O

    http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák