Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gibdj

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy volt-e ilyesmiről szó, de amiket olvastam, nem nagyon találtam semmit.

    Jelenleg a monitorom egy analóg tunerrel szerelt Samsung TV-Monitor. Van egy, a Digitől kapott boxom, ami RCA csatlakozókkal kapcsolódik a monitorhoz, a PC-t pedig egy DVI kábellel házasítottam a monitorral.
    A PC-re van kötve a 2.0-s hangrendszer (lol), a monitor meg a saját hangszóróin keresztül rezegteti a levegőt.

    Na most, szeretnék új monitort, új boxot... komplett cserét végrehajtani. Viszont most csak sima monitorban gondolkodom, majd az új box megoldja a magáét, és HDMI-n keresztül kötöm majd a monitor csecsére. (A sima monitor oka, hogy eléggé leszűkíteni a beépített tuner a kört, mivel ha cserélek, akkor már legyen QHD, vagy 4K, aztán izé). Tegyük fel, hogy nincs beépített hangszóró a monitorban, tehát nem multimédiás, akkor hogy a manóba kössek két eszközt az egyetlen hangrendszerre?

    Tehát lenne egy box, egy PC, és egyetlen hangfal páros. Valami különleges switch-el? Vagy hogyan lehetne megoldani szerintetek? A választ előre köszönöm!

    Zsolti

Új hozzászólás Aktív témák