Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz stev65 #5225 üzenetére

    Semmi.
    Egy kábel jön, eleve elosztóktól, reléktől. Minden szoba külön relén, minden helyiség lebiztosítva. De ezt a kábelt utólag kértem, s rakta be villanyszerelő. Semmi nincs rákötve. Elosztótól, külön relén, ez az egy kábel. Semmi rákötés, semmi toldás, csak egy 3-as lengő alj.
    Mivel konnektort már nem tudott rakni, csak bergman cső jön le a falban. Azon kijön a kábel, előtte egy full beépített 3 tolóajtós szekrény. Két oldalt kb ~7-8cm a faltól. Ezért nem rakott konnektort, gondolta nem is fogjuk használni azt a konnektort. De én mondtam, hogy nekem kell a géphezm Így lejön kábel padlásról. Szekrényt megkerüli s kilóg vagy ~2m-t, ezen egy nem 5ft-os kínai, hanem majd 2k forintos szerelhető hármas elosztó. Totál földelve, lebiztosítva minden. Erre semmi nincs dugva csak a monitor meg a gép. Jah és ez a kábel vastagabb, erősebb, mint amiket vezetnek a falba, mert nem konnektort kapott. Hanem kilóg. Ilyen ~3x szigetelt, szürke és tök kemény. Ilyet vezettek sütőhöz, főzőlaphoz. Szóval nem piskóta.
    Mégis tanácstalan vagyok.
    Vicc...
    De akkor sem kellene fikarcnyi búgásnak sem lenni, ha feltolok maxra mindent.
    Így ok, h nincs, hogy win ~80%, füles meg 20. Így is baromi hangos. De akkor sem jövök ráy honnan szedi össze.
    Szar a ház? Táp?

    [ Szerkesztve ]

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák