- Csendben leállította a Deep Link fejlesztését az Intel
- Már Vulkan API-val is működik a Smooth Motion képgenerálás
- Driftelős és lövöldözős hangulatú lett az új Arc meghajtó
- Ollós klaviatúrával és az eddigi legkisebb Basilisk egérrel jelentkezett a Razer
- Viszonylag kompakt léghűtésekkel gyarapította kínálatát az Arctic
- TCL LCD és LED TV-k
- Apple asztali gépek
- Intel Arc Battlemage B570/B580
- Melyik tápegységet vegyem?
- Azonnali fotós kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Gaming notebook topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen egeret válasszak?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Long Man
tag
Megmentettél.
(már kezdtem azt hinni, hogy elfelejtettem magyarul írni)- - - - -
Hogy még átláthatóbb legyen a közelgő probléma nagysága:
(Desktop Windows Version Market Share in Hungary - February 2023)Desktop Windows Versions / Percentage Market Share
Win10 80.30%
Win11 10.19%
Win7 8.08%
Win8.1 0.93%
WinXP 0.29%
Win8 0.17%
Magyarországon, jelenleg a Windows-os gépek ~8%-át
érintené a Steam-en keresztül beszerzett programok
működésképtelenné válása. -
Busterftw
nagyúr
válasz
kriszpontaz #41 üzenetére
Én ezt értem, de ez a hivatalos követelmény.
El kell dönteni mi a fontosabb.Ez nem egyedi eset, csak a többség nem csodálkozik ha a 10+ éves szoftver nem támogatott.
Ha ez így lenne, akkor kb még most is Win3-nál tartanánk, mert az user szarik haladni a korral.
Érdekes az Autodesk nem ment tönkre, a többség akinek kell ki tudja fizetni az éves/havi díjat. -
kriszpontaz
veterán
válasz
Mr.Csizmás #42 üzenetére
Azt mondta a fejlesztő akkoriban (Autodesk), hogy légy szíves megvásárolni a 2013-as verziót, mivel a szoftverük a Windows 8 hivatalos megjelenése előtt 1 hónappal már kapható volt és a hivatalos terméktámogatásban nem szerepel a Windows 8 kompatibilitás. Így se patch, se semmi, vásárolj újabb szoftvert 2013 néven milliókért, amiben semmilyen új funkció nincs, csak azért hogy Win8-on elinduljon. Mert ugye minden szoftverfejlesztő cég csak akkor kap az új operációs rendszerből tesztelésre példányt mikor Szabó József is megvásárolhatja a boltban, véletlenül sem a béta verzióktól kezdve.... Ez volt a szimpla szemétség. Így hiába volt egy új bika erős noti, Windows 7 driverek nem voltak a gyártó oldalán hozzá. A dual boot sem volt opció. Ezért egy külön asztali gépet kellett tartani.
-
Szerintem te nem akarod érteni, mit is mondott. Példa: a Win7 fejlesztése leállt, de te még használhatod. Nem lőtték le, hogy te ne tudd többet használni, nem tették lehetetlenné hogy ne fusson a gépeden, csak leállították a további fejlesztését. A Chrome ugyanez: használhatod az utolsó Win7-es verziót, nem lehetetlenítették el a használatát, csak nem kapsz rá frissítéseket. És lehetne sorolni az összes ilyen programot vég nélkül (akár a MS-féle vírusirtót is aminek a fejlesztése már szintén régen leállt a Win7-re, de a definíciós adatbázis frissítése még most is működik - és a többi vírusirtónál is hasonló a helyzet, a tűzfalprogiknál is, ... csak hogy biztonsági kérdések is meg legyenek oldva), amik utolsó verziója nem törlődött, nem lehetetlenült el, nem állt a földbe - csak nem kap több támogatást, frissítést, új funkciókat.
Az általad felhozott flash egy speciális eset (és egyedi is, mert nem sokan vágják el teljesen a programjuk használatát), ott a cél az is volt, hogy eltűnjön a netről szinte azonnal (persze, aki nem tudja megkerülni a használatát, annak vannak lehetőségei az Air alatti flash kiváltó megoldással, hiszen van még olyan program, ami használja (sőt, a Settlers Online még mindig a legjobban a jelenleg is flash alapú Air-es kliens megoldásokkal fut, a hivatalos html5-ös oldallal szemben)). -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Mr.Csizmás #42 üzenetére
Nem sajnos... Azt mondják, hogy 10.000 euro egy új / megújított licenc és akkor frissíthetsz. Vagy havi pár száz euro x évig / felhasználó... manapság már a havit erőltetik ami többre jön ki, mint régen az egyszeri licencek. Persze töredék pénzből csinálhatsz erős gépet is virtualizálásra.
-
blp85
senior tag
válasz
kriszpontaz #41 üzenetére
Ezért gondoltam a dualboot rendszert, hátha az megoldja, ha a virtualizálás nem lehetséges.
-
blp85
senior tag
válasz
Mr.Csizmás #42 üzenetére
Mondjuk a fejlesztés és a support sem utolsó szempont, főleg, ha a 7-es és 8-as windowsok mindenhol kikopnak.
-
Mr.Csizmás
titán
válasz
kriszpontaz #41 üzenetére
és mit mond a fejlesztő? ennyi pénzért elvárható lenne a support, vagy upgrade.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Francia91 #34 üzenetére
3-3.5GB ramot felhasznál maga a Windows, a 10 és a 11 is, utóbbi a többet. Egy 8GB ramos gépen megfontolandó, hogy raksz helyette Linuxot, azok 1GB vagy alatta vígan elvannak és az említett 3 játék is megy rajtuk. 2 rögtön Steam-en keresztül fut, a League meg Lutris-al.
+2GB szabad ram meg egy 8GB ramos gépen azért nem utolsó szempont szerintem. -
Francia91
veterán
válasz
Dilikutya #35 üzenetére
A Win 11 hivatalos rendszerkövetelményei meg vicc kategória. Nekem egy Dell Precision M6800-as laptopom van, közel fullos hardverrel (videokártya cserélve lesz Quadro M3000M-re, mivel MXM foglalatos a videokártya, és a Pascal-os Quadro/GTX kártyákig bezárólag megeszik minden nVidia kártyát), azért ne röhögtessen már a Microsoft, hogy ezen nem futna.... Hétvégén telepítem újra Win11-essel, ennél is van digitális licenszem, a hardver meg röhögve elbírja a rendszert
-
blp85
senior tag
-
válasz
Dilikutya #35 üzenetére
Rufus-ban amivel lehet usb telepítők készíteni ISO-ból abba konkrétan benne is van.
Amennyire tudom a későbbi frissítéseknél visszaüthet.
Eleve ilyen telepítőt készítek mert az online accommat nem szeretném minden gépemre rárakni.
Skylake-X és Skylake-SP már támogatta talán az a legkorábbi amit hivatalosan elfogad win11-re (nálam i9 7890XE-t elfogadja). Talán a nagy mennyiségű workstation és szerver proci miatt. -
Dilikutya
félisten
válasz
Francia91 #34 üzenetére
Hivatalosan a Windows 11 talán a 8th gen Core prociktól támogat, AMD-nél meg a Ryzen 2xxx szériától, a mókolva telepítést már kevesen vállalják be szerintem. Én nem próbáltam, nem tudom, mennyire bonyolult.
Én is W10 kóddal használom, és ez a lehetőség mindenkinek adott, és ugye sokaknak lehetne évek óta Windows 10, ha frissíti időben a 7/8-at. -
Francia91
veterán
válasz
Dilikutya #32 üzenetére
Kíváncsiságból feltettem a 771-es Xeon-os félretró gépemre a Windows 11-est. Böngészgetés, rendszerhasználat hibátlanul, szépen fut. 240-es SSD, Quadro M2000 videokártya, a többi a képernyőmentésen látszik
A 2014-es DELL Precision M4800-as laptopom barátnőmhöz került, Windows 11-gyel van telepítve (a BIOS-ban lévő Win10 licensszel aktiválta is magát), napi használatos a gép, játszik is rajta (Euro Truck Simulator 2, League of Legends, War Thunder), de pöpecül fut a laptopon a Win11
Tehát nem kell a 11-hez olyan modernhardver, gond nélkül elketyeg régebbi cuccokon is. Csak SSD legyen, és legalább 2 mag (de 4 nem árt)
-
Kansas
addikt
válasz
Dilikutya #32 üzenetére
"Igen, van, amikor az adott programból nincs újabb. Akkor az marad XP-s gépen, a hálózatról, vagy legalább az internetről leválasztva."
Rosszabbik esetben. Jobbik esetben viszont találsz egy másik megfelelő funkcionalitású terméket amire szépen áttérsz(és reménykedsz benne, hogy az nem fut záros időn belül fejlesztési zsákutcába), aztán az átállási költségeket szépen leírod/elszámolod/leamortizálod, melyikre mi az alkalmazandó. Ezek után felkészíted magad lélekben(és cég esetében processzekben) a folyamatos fejlesztésre, hogy később minimalizáld a költség mértékét, pl. nem "megveszed" pl. az Office licence-t hanem verziókövetős előfizetéses modellre váltasz(ami ráadásul opex, nem capex). -
Dilikutya
félisten
Sosem értettem azokat, akik direkt szopatják magukat. Nem bírnék itthon Windows 7-et használni még egyszer, pedig szerettem, tényleg jó rendszer. Volt. Szinte a megjelenéstől Windows 11-et használok, természetesen modern hardverrel. Az előbb elindítottam a Steam-ről az eredeti 1998-as Unreal-t, van benne kellően régi DirectX, glide, openGl, simán elindult, működik.
Viszont ott vannak a régi LucasArts játékok a 90-es évek végéről, a Phantom Menace, az Episode I Racer és a Shadows of the Empire telepítője már Windows 7-en sem volt hajlandó elindulni. Utóbbi kettő viszont javítva lett, nem a régi telepítőt használja, így Windows 10-en is működnek (W11-en nem próbáltam még).Persze vannak programok, amik istennek se akarnak menni modern rendszereken, normális gazdasági társaságnál mondjuk szerintem opció néhány évente mindent frissíteni, upgradelni. Igen, van, amikor az adott programból nincs újabb. Akkor az marad XP-s gépen, a hálózatról, vagy legalább az internetről leválasztva.
Tiszta gyász, amikor 2023-ban valaki egy 13 éves operációs rendszerhez ragaszkodik. Eljárt felette az idő a hétköznapokban.
-
Kansas
addikt
Vacakok a példáid, vagy nem érted, vagy nem akarod érteni, hogy működik a digitális disztribúció és a folyamatos szoftverfejlesztés.
Jobban ide illő példa: mikor lejár vagy egyéb okból megszűnik egy program, vagy kliens támogatása bizonyos gyártó okostévéin, akkor a következő firmware frissítéssel lekerül az eddig azt tartalmazó készülékekről is az adott program, de ahol le van tiltva a firmware frissítés, ott is megszűnik működni. pl. Flash.
"Én is meg tudnám/tudom oldani, hogy az amúgy jól működő
Win7-es asztali gépről teljesen átköltözök a sokkal modernebb
Win10/11-es laptopra, de nem látom értelmét egy jól beállított
software/hardware-környezet áttelepítését egy másik gépre is."
A te problémád, hogy úgy állítottad be a Win7-es asztali géepdet, hogy a support lejártával gondot jelent költözni/upgradelni. Tudhattad előre, hogy mennyi support lesz rá. Nyilvánvalónak kellett volna lennie már a telepítéskor is, hogy a platform support végeztével idővel a 3rd party app support is be fog szűkülni/meg fog szűnni fokozatosan. Nyilván mindenkinél máshol van az a pont ameddig a rendszere elavultságát el tudja viselni, nálad ezek szerint a "Plants and Zombies"-nál...Nem mondom hogy szeretni kell ezt a kikényszerített fejlesztést, de már 10-15 éve velünk van, felhős szolgáltatások esetében a kezdetektől fogva, volt idő alkalmazkodni hozzá.
-
Long Man
tag
Úgy érzem a fogalmak keverednek.
Nemhogy a Steam-en, de máshol sincsenek korlátlan jogok és ilyet nem is írtam.
(csak az idő és OS limit jogszerűségét/tisztességét(?) kérdőjelezem meg)A használat lehetőségéről és nem a jövőbeni terméktámogatásról írtam.
Például, ha egy fejlesztő azt mondja, hogy:
"Megvetted a programom v1.xx használati jogát,
akkor jogosult vagy használni v1.99-ig,
de a v2.xx-et már újra meg kell venned.", ezzel minden rendben.Az viszont, szerintem nem OK, ha elkészült - a fenti példa alapján - az új verzió
és azt mondaná a fejlesztő, hogy:
"Kijött a v2.xx, ezért a v1.xx-et már nem használhatod, mert a hozzá tartozó,
licence ellenőrző szervert lekapcsoltam."Példa II.:
Nem tudom mit szólnál, ha
mondjuk egy kereskedőtől vettél 2013-ban egy X márkájú TV-t
és a boltos, a vásárlás után 10 évvel küldne egy e-mail-t,
hogy 2024-től nem árulják az X márkát, mert elavult, majd
2024. január 1-én kimenne és levágná, az egyébként hibátlanul működő
TV-d hálózati kábelét.Nem meggyőzni akarlak, csak leírtam, amit erről a story-ról gondolok.
p.s.:
Én is meg tudnám/tudom oldani, hogy az amúgy jól működő
Win7-es asztali gépről teljesen átköltözök a sokkal modernebb
Win10/11-es laptopra, de nem látom értelmét egy jól beállított
software/hardware-környezet áttelepítését egy másik gépre is. -
Kansas
addikt
"kifizetett (nem idő és jövőbeni OS korlátos) használati joggal"
De, az is korlátos, mindig is az volt. Nem fizettél, nem fizethettél Steamen korlátlan jogért, ilyet ugyanis sohasem árultak.
Mindig is lehetett tudni, hogy a Steam kliens(vagy bármely más launcher) esetében a kliensszoftver/launcher támogatási korlátaihoz vagy kötve a beszerzett játék, és soha nem volt szó korlátlan támogatásról sem időben, sem OS verzióban.
Ha azt hitted, hogy van, magadat csaptad be. Ha meg más mondott ilyet neked, akkor ő vágott át(és saját magát is, ha nem feltételezünk rosszhiszeműséget). -
Long Man
tag
"Eddig se vettél tőlük semmit, tulajdonjog nem ruházódott rád. Futtatási jogért fizettél.
... semmi jogalapod nincs lopásnak hívni ami történik."
Ha olvastad korábbi hozzászólásom, akkor láthattad, hogy úgy is írtam "vásárolt/licence-elt programok". A továbbiakban az egyszerűség kedvéért írtam "vásárlás"nak.
OK, akkor "lopás" helyett nevezzük "futtatási opciós jog extermináció"-nak.
(a lényegen nem változtat. a kifizetett (nem idő és jövőbeni OS korlátos) használati joggal, 2024 után - az eddigi állításuk szerint - nem lehet majd élni, ami szerintem továbbra is "lopás"/"futtatási opciós jog extermináció"/"megkárosítás"/"ellehetetlenítés"/etc.)"... akkor játszol mással."
Szándékosan értesz félre."Ha valami olyan játékot akarsz ami nem függ launchertől, azt ne digitálisan szerezd be, ..."
Köszönöm a tanácsot. Ha elkészült az időgépem, megfogadom majd évekkel korábban.
"Esetleg felhúzhatsz egy játékos gépet SteamOS-sel is."
Ezt is köszönöm, sokat segített. -
Cassi
őstag
A Valve tudja jól, hogy ingoványos terepen jár, mert ha valaki beperelné a támogatás eltűnése miatt, könnyen a javára dönthet a bíróság. Ezért lassan, óvatosan lépeget, logikusnak tűnő érvek pajzsát tartva a saját hátsó feléhez. Technikailag már korábban is indokolt lett volna a megszüntetés. Az egységes platform fontos a PC-s játékpiac fejlődéséhez.
-
Kansas
addikt
Eddig se vettél tőlük semmit, tulajdonjog nem ruházódott rád. Futtatási jogért fizettél.
Tudom, hogy 10-ből 11 ember bele se olvas az EULA-ba, de attól még az ott van, gyakorlatilag semmi jogalapod nincs lopásnak hívni ami történik."Telepítsek Windows 10-et hogy menjen 2024 után is a Plants vs. Zombies?"
2024 után ha nem akarsz támogatott OS-t telepíteni, akkor játszol mással.Olyan dolgokat kérsz számon a Steamen amit soha nem állította hogy biztosítani fog neked. Ha valami olyan játékot akarsz ami nem függ launchertől, azt ne digitálisan szerezd be, vagy ha már mindenképp úgy kell(mert pl. már nem tartasz ODD-t a gépben), akkor GOG-on(ha van).
Esetleg felhúzhatsz egy játékos gépet SteamOS-sel is.
-
Long Man
tag
Logikusak és ésszerűek a Valve érvei és azok is, amiket írsz.
Nekem nem a Steam + régi OS inkompatibilitással van a gondom - de ezt le is írtam - hanem a harmadik féltől vásárolt programok használhatatlanná tételével.Nálam ez két külön dolog.
Ha megoldják, hogy a Steam keretprogram nélkül is működjenek a már telepített programok (mintha hagyományos telepítéssel lettek volna felrakva), akkor én azzal is meg tudnék barátkozni, hogy többé tőlük már nem tudok venni semmit Win7 alatt.Röviden: ne lopjanak.
p.s.:
Szélsőséges példa és nem "flame"-nek szánom, de:
Telepítsek Windows 10-et hogy menjen 2024 után is a Plants vs. Zombies?
-
Busterftw
nagyúr
válasz
kriszpontaz #21 üzenetére
VM-ben feldobja a 7-et aztán kész.
De elnézve az ajánlott, nem minimum követelményeket (2 magos Pentium 4, 4GB RAM, 8GB HDD), olcsón megúszható egy ilyen gépet beszerezni melóra. Tükrözi az egész cuccot aztán main gépen meg mehet a Windows 10. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
Én úgy látom, hogy már most is túlment az elvárhatón a Valve, mert ha megnézed a Chromium fordítási utasításait, ott Windows 10-et írnak elő, nem 7-et, ehhez képest mégis megoldották eddig és jövő januári még meg is oldják, így van időd csinálni valamit. Nem kellene támogatniuk a 7-et, 3+ éve meghalt már, de mégis megtették.
Egyébként nem csak a Chromiumról szól ez a dolog, a cikkben másra is hivatkoznak:
"Ezen túlmenően a Steam jövőben érkező verziói olyan Windows funkció- és biztonsági frissítéseket igényelnek majd, amelyek csak a Windows 10 és újabb operációs rendszerekben vannak jelen."
Ha te lennél a Valve, akkor bevállalnád, hogy frissítetlen, foltozatlan hibákkal rendelkező már halott oprendszert támogatsz, miközben a platformodon pénzügyi tranzakciókat bonyolítasz? Ugye nem...Meg hol a határ? Legyen support még Vistára meg XP-re is?
-
Long Man
tag
Akkor pontosítok:
"Amikor a gépedet építetted / vetted, akkor tudtad, hogy a Windows7 nem fog örökké élni."
Amikor összeraktam a számítógépet, akkor olyan eszközöket tettem bele, amelyek (tervezetten) a mai napig is jól használhatóak. Függetlenül az operációs rendszer "életkorától"."Vegyék rá a Google-t, hogy ők továbbra is írják meg a beágyazott Chromiumot egy olyan oprendszerre, ami már több mint 3 éve EOL"
Attól, hogy a Valve Software egy olyan keretrendszert használ, amelynek a működőképessége nem tőlük (Valve) függ, annak nem szabadna olyan oknak lenni, hogy harmadik féltől (fejlesztők), rajtuk keresztül vásárolt/licence-elt programok működésképtelenné váljanak.dabadab írta:
"... erre a lépésre rákényszerültek, mert a Chrome dobta a Win7 támogatást."
Ez egy érthető indok, de mint hivatkozási alap, a fentiek miatt is sántít, mert a felelősséget a Google-re hárítja, miközben nem az ő (Valve) általuk fejlesztett programok lesznek használhatatlanok, hanem más fejlesztők szoftverei, mivel a jogosultságot a "Steam" keretprogram mögötti szerver ellenőrzi.Röviden,
a licence-elt(megvett) programok akkor sem fognak futni, ha azt a "Steam"-en kívüli környezet ezt lehetővé tenné.
Nálam ez kimeríti a "megkárosítás" fogalmát.kriszpontaz #21 is hasonlót írt le, csak más megközelítésből.
-
kriszpontaz
veterán
Egy példa: Ha valaki vett egy Civil3D 2012-t (ami akkor volt vagy 1,5-2,0 milla) és Win7 helyett Win8ra telepítve azzal szembesül hogy start után hibaüzenettel kilép. Semmilyen újabb oprendszeren nem hajlandó indulni. Ha nem akarsz újabb 2 millát kidobni az ablakon egy új verzióra, meg vagy lőve. De ezen kívül ezer más oka lehet. Nem csak a játék.
-
GodGamer5
addikt
Helyes. Lassan már a win10-et sem erőltetném...
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Ezt így hogyan gondolod? Vegyék rá a Google-t, hogy ők továbbra is írják meg a beágyazott Chromiumot egy olyan oprendszerre, ami már több mint 3 éve EOL és biztonsági szempontból mára olyan lett mint egy szita?
Amikor a gépedet építetted / vetted, akkor tudtad, hogy a Windows7 nem fog örökké élni.
-
Long Man
tag
Lehet, hogy én vagyok konzervatív, de egy jó működő (Win7+hardware+driver+software+etc.) rendszeren, korábban (nem olcsón) megvásárolt programok használatát úgy korlátozni, hogy csak költséges fejlesztésekkel lehet(ne) újra használni, azt nem érzem jogszerűnek.
(pl. "Önnek DeLorean autója van, ami az autók 0, xx %-át teszi ki, ezért 2024-től nem hajthat fel az utakra.") -
Pikari
addikt
Megfigyeléseim szerint a PC játékok csak 2-3 éve kezdtek el átállni tisztán 64 bitre. Itt most nem az AAA játékokról beszélek, hanem az egységsugarú B class cuccokról a steamen, és más hasonló gyűjteményekben. Olyan 2016ig az összes ilyen game 32 bites volt, directx9 + windows xp mint gépigény feltűntetve, aztán olyan 2016tól kezdve elkezdtek átállni openglre (vagy nagy ritkán directx11)-re, és elkezdtek jönni a 32 és 64 bites futtatható állománnyal is ellátott titlek. Most az elmúlt 1-2 évben viszont már minden 64 bites. Úgyhogy jogos a meglátásod, sőt, szerintem a win7 helyett inkább a 32 bites rendszereket kellett volna dobniuk, abban több ráció lett volna.
-
dabadab
titán
Jó, hát a cikket elolvasni az nyilván túl megerőltető lenne.
(Mármint az eredetit, mert amúgy az, hogy "a Steam legújabb funkciói a Google Chrome beágyazott verziójára támaszkodnak" erősen félrevezető: Steam kliens komplett GUI-ját a Chrome adja és ez nagyon-nagyon-nagyon régóta így van).
-
Cassi
őstag
A 32 bites Win 10-et is dobniuk kellett volna, hogy lehessen végre egy tiszta 64 bites környezet. Na majd legközelebb.
-
Victorio
aktív tag
Érthető lépés.
A statisztika szerint a W10-11-en játszók adják a felhasználók 93%-át.
A W7 arány 1,6%. -
gézu
őstag
That is progress.
Vagy csak Géb befeküdt Gécnek.
-
Cythyel
senior tag
engem jobban zavar, hogy megint chrome/chromium...
garantáltan kevesebb erőforrást zabálna ha nem ez lenne alatta (discord-nak is ez az egyik fő baja) -
DrDoktor
senior tag
Helyes.Virus keltetőket nem szabadna a netre sem engedni
-
Dilikutya
félisten
2024-ben aki még Windows 7-et használ, az nem is akar játszani. Windows 8-on meg eleve nem is játszott senki. A 8.1 előtti verzióhoz évek óta nem járt driver támogatás se videókártyákhoz. De a 8.1 részesedése is statisztikiai hibaszázalék mértékű.
Én Windows 11-et használok, valamelyik este Quake 3-at játszottam, nem mai csirke már, mégis elindul. Lehet, hogy vannak játékok, amik nem fognak működni, de javarészt ami nem megy Windows 10-en, az nem ment 7/8/8.1 alatt se. -
Long Man
tag
Sajnos nem csak a Steam kliens nem-működése lesz a gond, hanem a játékok sem fognak elindulni.
"In order to continue running Steam and any games or other products purchased through Steam, ..."
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ph A Valve jövőre Windows 10 vagy újabb operációs rendszert igényel a Microsoft portájáról.
- TCL LCD és LED TV-k
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- EAFC 25
- Peugeot, Citroën topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nintendo Switch 2
- Belekezdeni egy vállalkozásba
- Angwatt CS1 - akár jó is lehetne
- Nők, nőügyek (18+)
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Lenovo ThinkVision L24i-10 24 FHD 60Hz 4ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Huawei Nova Y90 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest