Hirdetés

Aktív témák

  • nostrum

    tag

    válasz Boxer001 #13040 üzenetére

    Azért, mert ahány emberrel beszélek annyiféle edzéstípusról hallok...

    Van aki egy izomcsoportra 2-3 féle gyakorlatot csinál, mindből 5-6 sort...
    Van aki csökkenő, van aki emelkedő, van aki piramis súlyokkal...
    Van aki a 4-5 ismétlésszámra esküszik, van aki a 8-12 közöttiekre...
    Van aki osztott edzéstervre, és van aki egész testes edzésekre...
    Van aki azt mondja ne legyen több 45 percnél, van aki azt hogy 2 óra is lehet.
    Van aki a sorozatok közé csak 30 mp-t, van aki akár 3 percet is enged...
    Van aki azt mondja, edzzél bukásig, van aki azt mondja hogy ne...

    És akkor még jönnek a különféle extrák, mint szuper és triszettek, segítséges ismétlések, negatívok, super slow-k stb.

    Namost igazodj el egy ilyen info-özönben. Amikor senki sem mondja meg a frankót.
    És gondolom azért, mert nincs olyan hogy "frankó". Van akinek minden frankó, van akinek semmi sem (ez lennék én)

    6 éves súlyzós edzés, és kb. 12 éves sporttevékenység után ha valaki rámnéz, még azt se gondolja, hogy valaha volt vas a kezemben. Mondjuk ez a napi két szendvicsnek is köszönhető. De az utóbbi két hónapban már normálisan eszek, viszont nem látom hogy a hasamon és a picsámon kívül más nőne.

    Ezért keresek "ITT" (bocsánat ha rossz helyen vagyok) egy hozzám hasonló "weakling"-et, aki már bejárta ez a szopós utat, és hátha segíthetünk egymásnak, hogy mi a baj velünk, mit együnk és mit tegyünk, milyen kiegészítőt vegyünk, és hogyan edzzünk ahhoz, hogy ennyi munka után legalább csak fele olyan erősek és izmosak legyünk mint Te....

    Amellett hogy kox kilőve...

    Ja és a sorozatok, ismétlések és gyakorlatok számát egy olyan edzéstervből vettem, ami egy köztiszteletben álló fórumtársnak egész jól bevált, és az őajánlása indított el most... igaz God??? :DDD

    Bibby: 3 hónapig nyomtam a teljes test edzéseket, és a végére teljesen elgyengültem... ez már kilőve... most osztok

    [ Szerkesztve ]

    In space, no one can hear you scream...

Aktív témák