Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz nostrum #13043 üzenetére

    6 év után illene tudnod hogy mire reagál a tested :K Rengeteg időd lett volna próbálgatni, ha eddig nem tetted akkor most hajrá :C

  • Boxer001

    veterán

    válasz nostrum #13043 üzenetére

    Mármint az avatarom izmos... :D
    Egyébként igazat adok neked, sokan, sokféle módszerrrel edzenek.
    Szerintem köztünk sok a hasonlóság.
    Áprilistól nem edzek, mert már csak a kiutazásra koncentrálok, kicsit feszültek is a napjaim.
    Januárban kezdtem el egyébként az edzéseket, rendszeresen jártam, munkahelyen is rendszeresen ettem, nem túl sokat, de általában 2-3 óránként ettem mindig valamit, és azt vettem észre, hogy a rendszeresség nálam kulcsfontosságú, edzésben, és kajálásban is. Azt tudtam, hogy tömeget nem tudok építeni magamra, nem is figyeltem rá oda, csak arra, hogy legalább az a bizonyos kulcs dolog legyen meg, és hétről hétre egyre jobban ment, minden edzésen erősödtem, jó érzés volt...aztán most persze vége ismét, remélem kint újra bírom kezdeni.
    Én azt mondom tanácsként, hogy legyen meg az eddigi rendszerességed az edzésben, és a kajálásban is, ez a kulcs, utána jönnek azok a dolgok, amiket már tényleg csak tapasztalni lehet, hogy kinek, miként, hogyan, hányszor, mennyi ideig kell edzenie. :U
    Szerintem max 1-1.5 órásak legyenek az edzéseid.
    Uhh bazzeg, lőjjetek le! :D

  • Boci_83

    őstag

    válasz nostrum #13043 üzenetére

    Tudom másokat nem érdekel, de azért leirom...

    Világ életemben egy szál kákabélű cingár csoffadt ropi voltam. Nem ettem. Nagyon jószívű nagymamám még a tányér levest is a fejembe borította, a tányért meg szétverte a fejemen mert nem ettem meg a borsó levesét...!
    18-20 évesen 65-70kg 190cm magas. kb 30-as karom volt.
    Mikor elkedztem súlyzós edzéseket csinálni nehezen fejlődtem, majd erőltetni kezdtem a kajálást, minden este krumplit sütöttem és bezabáltam belőle, valami hús hozzá, és a végén tömegnövelő túrmix, és creatin kúra.Igy mentem fel 96Kg-ra és 44 es karom volt hidegen.
    Hagytam ki éveket az edzésben,mostanában pár hónapig edzek, majd megint kihagyok időket. Tavaly nyáron 105 kg voltam, 40-es karom volt.ismét neki keztem edzeni, már 3-4 hónap alatt hidegen volt 45-ös a karom egy bic-tric edzést követően 46.5-et mértem, de rengeteget ettem, megvolt a fehérje bevitelem is rendesen. Idén gyaroklatilag semmit nem edzettem még, a múlt 7en keztem ismét az edzést.
    Az edzésemben soha az életben nem volt olyan hogy bukásig edzettem volna, sokaknál látom hogy fekszenek a minél nagyobb súlyok alatt, és a szemük vérben folyik úgy erőlködnek, persze semmi szabályosság nincs az edzésükben, és akkor persze mikor én megyek ,már ők ott vannak teremben, mikor én jövök még 20 sorozat van hátra az edzésükből. Koxot egyszer próbáltam kb 150 szem szutyok naposint szedtem be, de attól semmit nem éreztem csak rosszul létet hányingert, kedvetlenséget.
    Kaja, minél több, ha pénztárcád engedi tömegnövelőt, és a fehérjét ne sajnáld, de mindennél fontosabb a jó minőségi kaja, és az izom kipihenése! :K

    [ Szerkesztve ]

    **********

Aktív témák