Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsavermadar

    senior tag

    Sziasztok!

    Kicsit "távol" voltam pár napig én is, de ma már leszek.
    Épp a reggeli kávé+cigi közben vagyok (12 órát aludtam), még nem vagyok "kész" egészen.
    Annyit elmondhatok, hogy amikor a Steamen elkezdek Gridezni, én is szétküldök egy halom meghívót azoknak, akiket látom, hogy jelen vannak.
    Elsősorban akik szintén Grideznek, hiszen guruljunk már együtt.

    Utána akik játszanak ugyan, de más játékkal.
    Hátha van kedve játékot váltani, látva, hogy gyűlik a Grides csapat.

    Ha van még hely, akkor az online jelenlévőknek küldök, hogy tudják, indul a gurulás, ha van kedvük, idejük, akkor jöhetnek.
    Ezt az egész "meghívósdit" természetesnek tartom.

    Olyan, mintha átmennék a szomszédhoz, "...eljössz sörözni, gyűlnek a haverok?"
    Ha jön, akkor jön, ha nem, akkor nem.
    Nem kell megmagyaráznia, ha nem jön, de annyit biztosan szól, hogy, "köszi, de nem."

    Ez itt is jó lenne, mert akkor tudná a meghívó fél, hogy kire számítson, és kire nem.
    Mindig csak annyit küldök szét, amennyien elférünk.
    Ha 11 meghívottból 4 visssza ír, hogy nem jön, akkor tudom, hogy hívhatok másokat is bátran helyettük. De ha hallgat, akkor nem merek egy darabig, nehogy besokalljunk esetleg.
    Végszónak annyit, ha valaki meghívót kap játékra, annyit tegyen meg, hogy visszaigazolja.
    "jövök", vagy "nem jövök", ennyi elég is!

    Ui:
    A Steamen lehet a játszáson kívül is jelen lenni, mert ezer egyéb funkciója is van.
    Olyan, mint egy bevásárlóközpont, egy szórakoztató központ egybegyúrva (kb.)
    Akár több órát is el lehet böngészni benne, ha az embernek kedve van hozzá.
    + a Steames barátokkal chatelni / beszélgetni akár órákig is.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

Új hozzászólás Aktív témák