Hirdetés
-
PROHARDVER!
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Chrome-ban hol tudom azt beállítani, hogy a böngészési előzményeket ne őrizze meg, viszont az oldalakon beírt felhasználóneveket, jelszavakat igen.
Verzió: 43.0.2357.130 m (64-bit)
Köszi
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Chrome-ban hogy tudom azt beállítani, hogy a torrent file-t ne töltse le, hanem egyből indítsa a utorrent-el?
Firefox alatt ez működött automatikusan, de chrome alatt letölti a torrent file-t és külön rá kell klikkolnom, hogy betegye, indítsa a utorrent-el a file-t.Köszi
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Hogyan tudom azt beállítani, hogy a chrome mindig egy bizonyos %-os nagyítású képernyőméret induljon? Ne 100%-on, hanem mondjuk 125%, vagy 130%, ilyesmi?
Köszi
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Az mitől van, hogy beállítok egy oldalt a chrome-ban kezdőoldalnak (origo), ami meg is jelenik, mikor megnyitom az első chrome-ot, de ahogy nyitok mellé másikat, többet, úgy azok nem a kezdőlappal jelennek meg, hanem a google keresővel, ami alatt megjelenik a 8 kis ablakban leggyakrabban látogatott oldal.
Hogyan tudom azt beállítani, hogy minden alkalommal a kezdőlap (origo) jelenjen meg és ne a leggyakrabban látogatott oldalak?
Köszi
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a chrome nem jeleníti meg az oldalt, illetve akár alul található gördítősávoknál a két végén alapból megtalálható nyilakat? Így csak úgy tudom húzogatni az ablakot, ha megfogom az ablak jelölő kis téglalapot és azt mozgatom. Minden oldalánál így jeleníti meg.

Vélemény?
Köszi!
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Az mitől lehet hogy a chrome alatt a googleba beírok valamit a keresőbe és mikor kidobja a találatokat, akkor a keresősávban háromszor jelenik meg ugyanaz a szöveg, amire rákerestem.
Nem találtam meg, hogy miért írja be háromszor.Találkozott már ilyennel valaki?
Köszi
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Mi a legújabb és stabil, bug mentes chrome jelenleg, illetve honnan tudnám letölteni?
Köszi
-
Pityke78
őstag
Sziasztok!
Újra lesz telepítve a céges gépem és szeretném megtartani az chrome-os beállításokat, ikon elhelyezéseket, kedvenceket, stb.
Van arra lehetőség, hogy valahogy ezeket lementsem és az új chrome-ba beimportáljam?Elég sürgős lenne mert ma délután legyalulnak mindent.
Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- PC Game Pass előfizetés
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i5-6GEN I 8GB I 128-256SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPhone 15 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:83%
- darkFlash ZR12 Darkstorm
- Apple iPhone 16 Pro Max Natural Titanium Titán dizájn, Pro kamera,100% akku,2026. 02. 11
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest



