Hirdetés
-
PROHARDVER!
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gaberking
senior tag
Sziasztok!
A gépemen Windows 7 64 sp1 mai napig frissítve, Kaspersky IS 2012 angol nyelvű és a legújabb Chrome van.
Ha az otpbank.hu, vagy a commerzbank.de oldalakat meg szeretném nyitni, akkor a következő üzenetet kapom:"Nem jöhet létre biztonságos kapcsolat a Kaspersky vírusirtó program miatt
A Google Chrome azt észlelte, hogy egy Kaspersky-termék biztonságos kapcsolatokat tilt le. Ez általában nem biztonsági hiba, mivel a Kaspersky-szoftver általában ugyanazon a számítógépen fut. Mindazonáltal a Google Chrome biztonságos kapcsolatainak bizonyos szempontjaival való ütközés miatt a Kaspersky-termékeket úgy kell beállítani, hogy ez az ütközés ne jöjjön létre. A kikapcsolni kívánt beállításhoz vezető utasításokért kattintson a "További információ" linkre.
Íme néhány javaslat:
További információ erről a hibáról.
Hiba: 143 (net::ERR_KASPERSKY_ANTI_VIRUS_SSL_INTERCEPTION): SSL-protokoll hiba."Ezt végig is csináltam, de továbbra sem nyitja meg a bankok oldalait. Azt vettem észre, hogy olyan oldalak nem nyílnak meg, amit a Kaspersky zöld kerettel körbevett ablakban szeretne megnyitni.
Megcsináltam, amit a Kaspersky oldalán a "How to configure Online Banking in Kaspersky Internet Security 2012?" -nél javasol, előtte is így volt beállítva, de még egyszer megcsináltam ez sem oldotta meg.
Próbáltam a Kaspersky és a Chrome újratelepítését is, semmi nem változott.
Mi lehet a megoldás?
Köszönöm előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kuponkunyeráló
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Arena Breakout: Infinite
- Eredeti játékok OFF topik
- Gitáros topic
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Motoros topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- További aktív témák...
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Részletfizetés. BankMentes. Kamatmentes. Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 3 év garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Acer Chromebase All-in-One PC 23.8" Touchscreen
- iPhone 17 Pro 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök - Számlás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

